Parkování na horách i ve městech - rady kde/jak

kam cestovat, za kolik...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod mike » úte led 25, 2011 20:37

Jen abyste spis nevykolejili vlak, az vam to chcipne na prejezdu ;-) :twisted: Zrovna v nedeli jsem videl sebevraha, co proste musel projet na cervenou, i kdyz zavory uz padaly...

Ty bys byl nastvany, i kdyby te posadili do RailJetu premium class (ci jak se to jmenuje) a obskakovaly te letusky nahore bez ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod Aldo » úte led 25, 2011 20:47

Spousta tupého OT ale odpověď žádná. :rolleyes: :rolleyes:
Péřové spacáky a oblečení do krutých podmínek. Jídlo do přírody. PROHORY.cz
Internetová půjčovna outdoorového vybavení PŮJČOVNA.PROHORY.cz
Horolezecké a skialpové kurzy. Lezecké pobytové zájezdy. HOROškola - HORSKESPORTY.cz
Uživatelský avatar
Aldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2314
Registrován: ned čer 24, 2007 18:59
Bydliště: Kousek od Beskyd

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod TooMooX » úte led 25, 2011 21:13

mike píše:Nesedi mi rozpor mezi tim, ze ze sebe na jedne strane dela chudacka,


Nedělám ze sebe chudáčka ! To bylo konstatování že chci za své peníze vytěžit maximu zážitku a jsem ochoten se kvůli tomu vzdát komfortu (ubytování, jídlo..). Proč ne vlakem ? Už bylo řečeno spočítej si všechny náklady okolo a hlavně ten ČAS !!! Ten je často k nezaplacení. Plus ještě trefit k tomu počasí...

Autem tam i zpět 7h + 10h tůra = v pohodě návrat večer domů a další den klidně do práce.
Vlakem (+ většinou i busem na výchozí místo) ? To abych si na to vyčlenil tak dva dny.
Uživatelský avatar
TooMooX
účastník
účastník
 
Příspěvky: 677
Registrován: čtv pro 9, 2010 23:01

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod mike » úte led 25, 2011 21:33

No, rekl bych, ze po nejakych 12 letech jezdeni vlakem na hory o nakladech i case neco vim ;-) Zrovna do Tater je oboji celkem v pohode a navic nemusis zpatky unaveny po ture ridit, coz muze byt i nebezpecne. Aspon ja jsem rad, kdyz sednu do vlaku a usnu. Ale to je tvoje volba.

Klidne vytezuj maximum, ale holt musis pocitat vsechny nutne naklady, tedy i to parkovani.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod Kuba Turek » úte led 25, 2011 21:42

Díky za nápady, Západní Tatry mě dosud na kole nenapadly.

Popradské a především Slezan jsou na kole do kopce s těžším batohem vraždy. Na Popradské jsem jednou jel jen tak na cyklovýlet s ledvinkou u pasu a vyjel jsem nejprudší místa jen tak tak. Slezan je ještě prudší a delší kopec.

Ani dolu to nebylo nic moc - furt na brzdách a žádná zábava.
Uživatelský avatar
Kuba Turek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 737
Registrován: úte říj 31, 2006 13:17
Bydliště: Praha

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod Hans3 » úte led 25, 2011 21:49

Kuba Turek: no a když to na plně maložených kolech vezmeš zpátky do ČR přes Zakopane v Polsku, udělá to celkem hezký trip.
Přílohy
StrbskePleso2010.jpg
StrbskePleso2010.jpg (131.38 KiB) Zobrazeno 6442 krát
Cesta je cíl...
Hans3
nováček
nováček
 
Příspěvky: 91
Registrován: pon pro 6, 2010 11:52
Bydliště: Praha

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod Aldo » úte led 25, 2011 21:50

Náhodou Slezan je na kole dobrá vražda. Kdysi jsem to jel na lehko. S báglem si to moc představit nedovedu. Sjezd byl taky super.
Péřové spacáky a oblečení do krutých podmínek. Jídlo do přírody. PROHORY.cz
Internetová půjčovna outdoorového vybavení PŮJČOVNA.PROHORY.cz
Horolezecké a skialpové kurzy. Lezecké pobytové zájezdy. HOROškola - HORSKESPORTY.cz
Uživatelský avatar
Aldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2314
Registrován: ned čer 24, 2007 18:59
Bydliště: Kousek od Beskyd

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod TooMooX » úte led 25, 2011 22:13

Slezana na jaře prubnu a uvidí se. Přeci jen alespoň cestu dolu... Dřív bych řek bez problému, ale poslední roky už to kolo flákám. Moje nejdelší denní štreka od nás na Trojmezí http://trojmezi.xf.cz/ Bych mohl jezdit rovnou do Tater. Alá best šetřílek vyráží na hory. Naklady 0kč :D :D
Uživatelský avatar
TooMooX
účastník
účastník
 
Příspěvky: 677
Registrován: čtv pro 9, 2010 23:01

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod Hans3 » úte led 25, 2011 22:18

Aldo: až se s báglama na kole vyplazíš po Hochalpenstrasse na Grossglocknerský průsmyk Hochtor (z Zell am See cca 600 m.n.m. do 2600 m.n.m) nebo z Kranjske Gory na Vršič (pod Triglavem) tak Ti bude nějaký Slezan připadat jako ranní vyjížďka pro rohlíky. Vonkreuz by možná navrhoval několikadenní aklimatizaci a respekt ke kopci, ale když už tam jsi, tak to prostě dáš.
Cesta je cíl...
Hans3
nováček
nováček
 
Příspěvky: 91
Registrován: pon pro 6, 2010 11:52
Bydliště: Praha

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod rezna » stř led 26, 2011 5:26

@TooMooX

ja myslim ze prvni vec je podivat se na pravidla parkoviste, obvykle tam nekde jsou na velke ceduli, tam by mohla byt informace, zda-li tam muzes stat i mimo oteviraci hodiny

dalsi vec je pri vjezdu sledovat znacky, zda-li tam neni zakaz vjezdu mimo oteviraci dobu

a pokud uz si vubec nejsi jisty urcite kdyz das za sklo papir - 'NEMAM PARKOVACI LISTEK, PROTOZE KDYZ JSEM PRIJEL, JESTE TU NEBYLA OBSLUHA.' taky neni od veci
--------------------------------------
cely vlakno se zjevne zvrhlo kvuli tve prvni vete o sporivosti. protoze kvuli 'sporivosti' nas maji v cizine za pekny potvory a divaji se na nas skrz prsty -> viz taky nektera vedlejsi vlakna (napsat od vK o tom jak jista cestovka mini prespat ve winteraumu na Adamek Hutte, nebo to vlakno, kde se resi, proc se na nas cizinci vlastne divaji, tak jak se na nas divaji)

a nedivim se tomu, pokud existuji lidi jako bobo. ano taky se mi nezda uplne fer to jak treba parkovani v tatrach funguje, to ale neznamena ze tam budu cilene podvadet.
Uživatelský avatar
rezna
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1134
Registrován: čtv kvě 28, 2009 16:03
Bydliště: Olomouc

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod bobo » stř led 26, 2011 7:33

tak zrazu je tu plno uvedomelych turistov co radi zaplatia za nic, len aby podporili sluzby v Tatrach =D> najblizsie ked pojdem, tak vam sem asi postnem fotky vsetkych tych ceskych SPZtiek poodstavovanych na kazdom vhodnom strkovom place popri ceste, v zazemiach hotelov, pri zasobovani obchodov, vo dvoroch a podobne...ako som povedal, nemam problem zaplatit za STRAZENE parkovisko ak nechavam auto cez noc alebo ak citim tu potrebu....ale za to, ze si niekto narokuje kus rozbitej krajnice platit rozhodne nemienim [-X ..a ano, bolo by fajn, keby existovala nejaka presna doba, pocas ktorej sa plati, v Ziline alebo v Martine na mestskych parkoviskach prijazd a odjazd mimo pracovnej doby vacsinou funguje, ale v Tatrach su ti vybercovia schopni hadam aj nocovat...
Uživatelský avatar
bobo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned bře 19, 2006 0:55
Bydliště: Zilina, SR

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod zbuddy » stř led 26, 2011 10:58

@ Bobo: za české SPZ bych chtěl jen říct, že to parkování u různých hotelů ap. je kolikrát domluveno/a za úplatu, která je nižší než už pronajatých krajnic a hlavně s hlídáním.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod Aldo » stř led 26, 2011 12:05

zbuddy píše:@ Bobo: za české SPZ bych chtěl jen říct, že to parkování u různých hotelů ap. je kolikrát domluveno/a za úplatu, která je nižší než už pronajatých krajnic a hlavně s hlídáním.

Ano, často to tak v Tatrách praktikuju a vždy to vyjde. Mnohdy i zcela zadarmo.
Péřové spacáky a oblečení do krutých podmínek. Jídlo do přírody. PROHORY.cz
Internetová půjčovna outdoorového vybavení PŮJČOVNA.PROHORY.cz
Horolezecké a skialpové kurzy. Lezecké pobytové zájezdy. HOROškola - HORSKESPORTY.cz
Uživatelský avatar
Aldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2314
Registrován: ned čer 24, 2007 18:59
Bydliště: Kousek od Beskyd

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod Indy » stř led 26, 2011 12:15

rezno, tim listkem jsi ale mimo jina rekl ze jses nahore na chate a nejspis tam jeste nejaky cas budes... takze pokud to chcete v klidu, otevrete si tohle.

uz jsem psal, klidne zaplatim ale za HLIDANE, ne za PLACENE. je to hanebne. proste lidi nam sem jezdi tak si uliznem penizek na cemkoliv. to uz muzes rovnou vybirat mytne a hory muzou zacinat za liptakem...
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod TooMooX » stř úno 2, 2011 17:26

Aktuálně (2.1.2001) je GRATIS aj centrál na Štřbském plesu http://tatry18.xf.cz/P1210753.jpg
Uživatelský avatar
TooMooX
účastník
účastník
 
Příspěvky: 677
Registrován: čtv pro 9, 2010 23:01

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod TooMooX » pon kvě 2, 2011 14:45

Včera Starý Smokovec, úplně horní parking směr Hrebienok. Luxus zašitý flek za stromy. Vhodný i na přespání, žádný vlak, žádná projíždějící auta... klídeček 8) )

Vyrážel jsem před 6:00 a vratil jsem se před 18:00 a za stěračem

Obrázek

Asi by mě potom zkásli za více dnů ? Tsss 5,5 eura jim fakt za den nedám. Jinak samotný gratis parking ve Smokovci v době 7:00-18 kdy frčí placení je skoro nemožný. Hlavně, že se všichni uživí. Je tam minimálně 20 výběrčích boud. V každé uličce. Na každém plácku... Stejná situace je i v Tatranské Lomnici. JInak bez problému se dá parkovat v okolních vesnicích :wink: Např. Tatranská Lesná tam je spousta odpočívadel a třeba na začátku žluté turis značky je jedno větší kde se běžně parkuje (gratis)
Uživatelský avatar
TooMooX
účastník
účastník
 
Příspěvky: 677
Registrován: čtv pro 9, 2010 23:01

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod antoaneto » pon kvě 2, 2011 20:26

Já jezdím nejčastěji na Brnčálu a tam mám dohodu s hajným a parkuju u něho na zahradě. Na zahradě na něj celou dobu vidí , je za plotem a při odjezdu to řeším lahvikou kořalečky.
S horoškolou jezdíme na Slezan a tam jsem měl dohodu taky s místníma ale letos je tam docela novinka. Parkuje se přímo u té závory u cesty nahoru (gratis). Podmínka je samo sebou být ubytovaný na Slezanu. Je to sice nehlídaný ale gratis. V létě se nechá vyjet až na Slezan , tam se ale platí 5 éček za den (to jsem nikdy nezkoušel takže bez záruky).
Uživatelský avatar
antoaneto
nováček
nováček
 
Příspěvky: 27
Registrován: stř kvě 13, 2009 19:00
Bydliště: Hořice

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod kailas » úte srp 30, 2011 20:45

ahoj,rád bych se zeptalm, poprosil o tip, kde zaparkovat ve starem smokovci (nebo blize vychodne vysoke) budeme bydlet v nove lesne, planuju vylet na vychodnu vysoku...díkuju moc przedem za odpo(vedy) * :prayer:
Je to sice dál, ale zato horší cesta...
Uživatelský avatar
kailas
nováček
nováček
 
Příspěvky: 117
Registrován: sob dub 18, 2009 8:48
Bydliště: namest nad oslavou

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod Indy » úte srp 30, 2011 20:49

antoaneto, vypada to ze mame stejneho nadlesniho :)

kamarad ho zna pres spoluzaka z liptaku.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod TooMooX » pát zář 2, 2011 10:20

kailas píše:ahoj,rád bych se zeptalm, poprosil o tip, kde zaparkovat ve starem smokovci


??? Jako zadačo ? Bezpečně nebo co ? Placených parkovišť je tam milion. Defakto každý volný placek, širší cesta (kde se dá stát podélně) je osazen ceduli s hodinami a opodál v boudě číhající výběrčí. Parkovné 5,5eura
Zadara ve Starým asi nejde parkovat. Tolik zákazových ceduli se jen tak nevidí... :vom: Tedy ještě v Tatranské lomnici to je jak přes kopírak. Možná se dá parkovat gratis hned na začátku Nového smokovce po pravé straně (SIBIR, REITMAYER,VESNA) tam se mi zdálo že není zakazová značka k vjezdu do té zástavby, ale kdoví jestli tam nejsou jen vyhrazené parkoviště.
Já a hodně dalších lidí parkujeme jednoduše před 6:00 :D Dostaneš většinou za stěrač fajnový lístek. Já bych tak rád platil ale není komu 8) Jo jen na tebe budou číhat na většině parkovišť do 18:00 někde kasírují i až do 19:00 !!!
Obrázek

PS: Na Východnou Vysokou je jednodušším výchozím bodem Tatranská Polianka a tam překvapivě zaparkuješ všude bez problému (není tam snad ani placený parking. Buď hned po pravé straně u hlavní cesty. Nebo Já parkoval nahoře u toho sanatoria (nebyla tam zakazová značka)
Uživatelský avatar
TooMooX
účastník
účastník
 
Příspěvky: 677
Registrován: čtv pro 9, 2010 23:01

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod kailas » pon zář 12, 2011 20:00

TooMooX:diky moc za RE, jde nám o to, abychom za ten jeden den "V POHO" (= relaxačním stylem) zzzz * stihli tu Vychodnou Vysokou, jelikož jsme Tatry vybrali pod podmínkou, že se bude jednat o relax weekeng...eště nevím kudy přesně půjdeme, ale asi trasu zvolíme ve stylu "minimálního odporu". :(( [-o< ](*,) :-# .. * . Vychozi, resp. výjezdní bod bude Nová Lesná...ještě ně napadlo vzit sebou třeba kola, minimálně dolů to je plus..jak je to s rizikem ztraty? Ještě planuju Kriváň a Baníkov během toho víkendu...díky předem :prayer: =; *
Je to sice dál, ale zato horší cesta...
Uživatelský avatar
kailas
nováček
nováček
 
Příspěvky: 117
Registrován: sob dub 18, 2009 8:48
Bydliště: namest nad oslavou

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod TooMooX » pon zář 12, 2011 21:34

Kolo je blbost... Tedy pokud ho chceš použít jako pomucku k výstupu. Taky jsem si to ze začátku myslel. Jenže většina cest začíná hodně strmým krpálem. Většinou je ta lesní cesta spíš na fulla (celopružené kolo) I když jej vytlačíš nahoru tak budou velké nároky na brzdy při sjezdu dolu = Nelze využít úplnou křusku = bát se že mi "lepší" kolo někdo čajzne (je řeč o Slovensku ne Rakousku 8) )

"během toho víkendu" ??? Jako prodlouženého ne ? Nebo za 2 dny ?? To by jste si slušně mákli.

Kriváň... co se týče parkingu tak placený je na Třech studničkách, ale já vždy parkoval kousek nad tím http://tatry41.xf.cz/parking.jpg Tam je nějaký pomník a před ním trochu místa na krajnici.

Banikov... cesta na Žiarksou chatu mi přijde nuda a ještě ta měsíční krajina okolo ní (tedy před 2 lety co jsme tam byl) Já bych šel od Zverkovky (nj to by byl pro vás asi hodně velký přesun...) Tam se na Ičku dalo gratis parkovat http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/#pos=49.24189P19.72428P15 Nahoru to vzít přes Roháčský vodopád a z Banikovu do Smutného sedla a dolu (poměrně těžký úsek - o fous lehčí varianta vratit se a pokračovat přes Skriniarky a Brestovou, Salatin zpět k autu. :D
Uživatelský avatar
TooMooX
účastník
účastník
 
Příspěvky: 677
Registrován: čtv pro 9, 2010 23:01

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod kailas » stř zář 14, 2011 19:41

díky za RE a dobrý tipy TooMooX... :prayer: jak jsem uvedl, účelem toho výletuje relax, takže se nechceme pouštět do žádných velkých akcí... :-k [-X ](*,) , jina :axe: :rock: :toimonster: ... :-# * . novinka je, že tam budeme 4 dny, místo 3, takže mám příjemnou povinnost vybrat ještě jednu destinaci, mimo ten Kriváň, Východnou Vysokou a Baníkov. To kolo jsem spíše myslel jako pomůcku pro sestup, každá hoďka dobrá, zvláště když se nám ty dny tak krátí...platí na některých chatách slevy pro členy OEAV? Kudy je nejpodovější cestování autem do teho Poprada? ooo :-k :-s *
Je to sice dál, ale zato horší cesta...
Uživatelský avatar
kailas
nováček
nováček
 
Příspěvky: 117
Registrován: sob dub 18, 2009 8:48
Bydliště: namest nad oslavou

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod pavproch » stř zář 14, 2011 19:48

do poprada od ružomberoka jedině po dálnici

miro jílek slevy na oeav dává
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod vonkreuz » stř zář 14, 2011 19:52

pavproch píše:do poprada od ružomberoka jedině po dálnici

miro jílek slevy na oeav dává

Téryho Chata v Malé studené dolině.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod pavproch » stř zář 14, 2011 19:53

sorry, som zabudol, že tu sú aj tatranskí greenhorni... :oops:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod kailas » stř zář 14, 2011 20:00

díky Pavproch za informácije, a ako od Brna do teho Ružomberoka? Ptal sem se více lidí, ale co lidí to názorů... :rolleyes: [-o< . :-({|= *
Je to sice dál, ale zato horší cesta...
Uživatelský avatar
kailas
nováček
nováček
 
Příspěvky: 117
Registrován: sob dub 18, 2009 8:48
Bydliště: namest nad oslavou

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod vonkreuz » stř zář 14, 2011 20:06

Autem - Brno - Starý Hrozenkov - Žilina - Ružomberok (jestli pojedeš přes Žilinu mezi 9-17 hodinou, počítej s možným zdržením pod hradem Strečno, kde je nejužší profil cesty a často jsou tam nehody). Stečno lze objet "přes Oravu", tedy ze Žiliny směr Terchová, Zázrivá - Ružomberok...

Vlakem - Brno - Hranice na Moravě - přestup - Hranice na Moravě - Žilina (s možným přestupem v Půchově) - možný přestup na jiný vlak - nebo z Hranic n.Moravě do Ružomberka vlakem, co jede dál na divoký východ...
kailas píše:díky Pavproch za informácije, a ako od Brna do teho Ružomberoka? Ptal sem se více lidí, ale co lidí to názorů... :rolleyes: [-o< . :-({|= *

A nedojebávaj, prosím, ťa tú slovenčinu, keď ju nevieš. Nie je to sexy, ani zábavné. :wink:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod kailas » stř zář 14, 2011 20:14

Vonkreuz: díky za tip, na/neštěstí jedeme osobním automobilem __II ooo oooo :D :-$ * , naštěstí zn. Škoda...škoda *. V 9hod už budeme doufám v Tatrách, plánujeme, resp plánuju vyjet hodně brzy ráno :roll: :-k :-s :axe: :-# zzzz ,ale jak se říká, NEkdy méně je více *
Je to sice dál, ale zato horší cesta...
Uživatelský avatar
kailas
nováček
nováček
 
Příspěvky: 117
Registrován: sob dub 18, 2009 8:48
Bydliště: namest nad oslavou

Re: Parkování Štrbské pleso, ale i obecně na horách...

Příspěvekod TooMooX » stř zář 14, 2011 20:20

jj závodní dráha pod Strečnem :D Nejužší rozhodně není právě jedno z míst pro fajné předjíždění kamionu a ženských. Jen na to máš kilak kdy je z ní dvouproudovka. Pak to vypadá jako při startu F1 jak se to míchá :D Nic pro slabší povahy předjíždět kamion v táhlých zatáčkách v uzounkém pruhu na zrcátka. Proto to se tam bourá...
Zase tak hrozné to tam nebývá. Řekl bych v pátek a neděli odpoledne... Jinak je to tam (Žilina - Ivachnova) plynulá jízda v koloně. Ta dálnice tam trochu hodně chybí.
Uživatelský avatar
TooMooX
účastník
účastník
 
Příspěvky: 677
Registrován: čtv pro 9, 2010 23:01

PředchozíDalší

Zpět na Tipy