Levné letenky

kam cestovat, za kolik...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Levné letenky

Příspěvekod mike » úte čer 14, 2022 22:25

No, oni jsou urcite vzhuru, ale s fungovanim to byva horsi :) Kazdopadne se to asi da zjistit a domluvit. Tuhle variantu zvazim, docela se mi libi, normalne byla cesta z letsiste do Aosty celkem opruz, spatne navazujici spoje.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Levné letenky

Příspěvekod Hafi » stř čer 15, 2022 0:06

a easyjet jsi nejak vynechal umyslne, nebo přehlíd? V patek lita na Malpensu v 8 rano. V pondeli. a stredu odpo, ale driv nez Wizz.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Levné letenky

Příspěvekod mike » stř čer 15, 2022 0:12

Prehlid. Co pouzivas za vyhledavac? Ja jsem nikam neletel uz hezkych par let, a tak jsem zkusil zas Skyscanner a ten je dost neprehledny, zvlast kdyz si chce clovek udelat jen nejaky obrazek o moznostech.

Jinak patek je asi nejhorsi den, to se do hor sjizdeji Taliani z udoli, obsadi hotely a nalezou i na bivaky.

edit: akorat teda ten patek vychazi nejpouzitelneji. Mohl bych byt ve 14:25 az na miste, takze bych v podstate mohl vyrazit rovnou do hor a vyhnout se narvanym hotelum. Pred mnoha lety jsem to tak delaval, ale ted uz se na to citim nejak starej... :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Levné letenky

Příspěvekod mike » pon črc 11, 2022 20:51

Nahodou jsem ted narazil na zabavne video: Airplane Etiquette.

Now you got a deal with only three types of people (realne jsem potkal i ctvrty, vzacny, tj. normalni lidi ;-))
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Předchozí

Zpět na Tipy