Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

rodinná dovolená ČR

kam cestovat, za kolik...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: rodinná dovolená ČR

Příspěvekod scinkk » stř led 24, 2018 14:13

No s tim moc zkusenost nemam, ale obecne, kdyz vis lokalitu, tak me hned napadl ten booking.com, vlastne jsem to tak jednou i udelal a vysledek dobry. Kazdopadne server tohoto typu ma vyhodu v univerzalnosti informaci, takze tam najdes fotky (idealne uzivatelske) a recenze, coz mi prijde u ubytovani asi nejdulezitejsi. Ostatne stejne hledam hotel v zahranici u more, jen na jinem webu.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
scinkk
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod dudy » čtv led 25, 2018 9:23

Výše zmíněná metoda postýlek na mapě je nejlepší.
Většina zařízení má svůj web a na něm fotky, které přebírá booking, takže vlastně jedinou nadstavbou bookingu je to, že je spousta zařízení pokupě, uživatelské recenze a vyšší cena (booking si bere provize a telefonátem na přímo se dá výrazně ušetřit).
Navíc teda se mi stalo, že booking požadovaný pokoj v dané lokalitě nenabízel popř. tvrdil. že je obsazeno a po telefonu jsem zjistil, že je volno...
dudy
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod nomadm » čtv led 25, 2018 10:26

já si právě taky myslím, že když do toho vstoupí nějaký prostředník typu booking, že na tom musí nějak taky profitovat a mělo by se to odradit v ceně, navíc jsou tyto stránky pro mě nepřehledné a vrcholem je někde na stránce mimimetrovým písmem napsané, že cena nezahrnuje to a to...a hned jsme měli 60 euro navíc za ptákoviny....
další kapitolou jsou pak různé slevomaty, apod. tady taky moc zkušeností nemám..
nomadm
nováček
nováček

Předchozí

Zpět na Tipy