Elektronicka penezenka na In-karte

pokec o cestování, jednotlivých zemích a tak

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Elektronicka penezenka na In-karte

Příspěvekod pavproch » pon dub 7, 2014 21:56

mike píše:O CD se (prekvapive ;-)) nejvic diskutuje ve vlakne Stiznost, ale tohle neni, tak to dam sem.

Vcera CD prekvapily. Jel jsem ECckem z Decina do Prahy a v jednicce pruvodci rozdaval piti a noviny. Pullitrovka vody se celkem hodila, jelikoz mi voda dosla na konci vyletu. Akorat nevim, jak je napadlo, ze v jednicce budou ctenari Blesku. Co jsem koukal, tak si to vzal jeden clovek z asi 40 - 50 pritomnych (pro jistotu -- ja jsem to nebyl ;-)). Pravda ze byla nedele a to asi nic jineho neni, doufam, ze ve vsedni dny maji neco lepsiho.


pravda je že sem to sice nebyl já, ale dotyčnému sem čuměl (se uzaujetím) přes rameno... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Elektronicka penezenka na In-karte

Příspěvekod mike » pon dub 7, 2014 23:04

Jo tos byl ty :twisted: To jsem mel vedet, slibil jsem ti, ze ti slapnu na nohu ;-)

Nejsem pokrytec a kdybych o to stal, tak si ho vezmu. Spis mne prekvapilo, ze byl jen jeden, cekal bych vic, Gaussovo rozdeleni by melo fungovat i v jednicce i kdyz s posunutym stredem.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Elektronicka penezenka na In-karte

Příspěvekod fps » úte dub 8, 2014 7:17

mike píše:Vcera CD prekvapily. Jel jsem ECckem z Decina do Prahy a v jednicce pruvodci rozdaval piti a noviny.

taky mi už několikrát nabízeli noviny na cestě do Jeseníků, a do Beskyd, ale ve dvojce, myslím že tohle už je od konce minulého roku, a v Pendolinu i ve dvojce rozdávají vodu i noviny
mike píše:Akorat nevim, jak je napadlo, ze v jednicce budou ctenari Blesku. Co jsem koukal, tak si to vzal jeden clovek z asi 40 - 50 pritomnych (pro jistotu -- ja jsem to nebyl ;-)). Pravda ze byla nedele a to asi nic jineho neni, doufam, ze ve vsedni dny maji neco lepsiho.

mají celí sortiment deníků, já si je neberu, protože skoro celou cestu ve vlaku spím, a brak jako je Blesk ani nevezmu do ruky
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Elektronicka penezenka na In-karte

Příspěvekod apuka » úte dub 8, 2014 8:21

fps píše:...brak jako je Blesk ani nevezmu do ruky
Nahodou... Skvele se hodi na suseni promocenych bot :D (Bohuzel, v poslednich letech se mi promocily jenom na Berliner Hohenweg (natekla voda zvrchu zponad navleku ve prutrzich mracen). A na tamejsi chaty nejak Blesk nedodavaji :(
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Elektronicka penezenka na In-karte

Příspěvekod Miras » úte dub 8, 2014 10:16

apuka píše:Skvele se hodi na suseni promocenych bot :D

Nepouští náhodou v mokrých botách barvu? :-k
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice

Re: Elektronicka penezenka na In-karte

Příspěvekod fps » úte dub 8, 2014 10:48

- metro, sedmička a nebo E15 jsou zadarmo, tak nač platit za blesk
- noviny se dávají do bot od té doby co se noviny vynalezli, a o problémech jsem neslyšel
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Předchozí

Zpět na Pokec o cestování