Cestopisy

pokec o cestování, jednotlivých zemích a tak

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod pripluv » ned dub 15, 2007 17:03

Přípluv píše:Kdyby jste se po večer nudili, začalo mi na Cestovateli.cz vycházet na pokračování povídání z Altaje 2006. Pochybuju totiž, že to původní pdfko někdo dočetl až do konce (až na světlé výjimky :wink: ) :mrgreen: .


A už mě tam za to drbou. Johoho, život je boj :ú .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod swisss » ned dub 15, 2007 17:14

Přípluv píše:
Přípluv píše:Kdyby jste se po večer nudili, začalo mi na Cestovateli.cz vycházet na pokračování povídání z Altaje 2006. Pochybuju totiž, že to původní pdfko někdo dočetl až do konce (až na světlé výjimky :wink: ) :mrgreen: .


A už mě tam za to drbou. Johoho, život je boj :ú .


Doufam, ze si z toho nic nedelas.. . To puvodni (asi 70ti strankove) pdfko jsem se zaujetim a pobavenim cetl jedno min plodne odpoledne v praci od zacatku az do konce a bylo to vyborny. :prayer: Jen tak dal. :smt023
swisss
účastník
účastník
 
Příspěvky: 592
Registrován: sob črc 29, 2006 18:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod zbuddy » ned dub 15, 2007 17:25

Přípluv píše:Kdyby jste se po večer nudili, začalo mi na Cestovateli.cz vycházet na pokračování povídání z Altaje 2006.A už mě tam za to drbou. Johoho, život je boj :ú .

:smt023
Naposledy upravil zbuddy dne ned dub 15, 2007 18:49, celkově upraveno 1
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Rujir » ned dub 15, 2007 18:01

Přípluv píše:A už mě tam za to drbou. Johoho, život je boj :ú .


Ser na nich! Ked sa niekomu nepaci tvoj styl pisania, nech si nieco napise sam a cita si to. Alebo nech si proste najde nieco ine od autorov, ktori mu budu vyhovovat. Osobne tipujem, ze dotycny ma najradsej Slepaciu polievku pre dusu a pod... :((
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Hafi » ned dub 15, 2007 18:38

No ja souhlasim, zes to napsal autenticky, to je spravne. Ale problem nastal uz ve chvili vzniku tech udalosti, kdybys treba v rekci na tu myš neřekl "do píči" ale "ach jo" tak by to jistě vyznělo přirozenějš...a těm kritikum by se to urcite líbilo! :wink:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Rujir » ned dub 15, 2007 18:42

Hafi píše:No ja souhlasim, zes to napsal autenticky, to je spravne. Ale problem nastal uz ve chvili vzniku tech udalosti, kdybys treba v rekci na tu myš neřekl "do píči" ale "ach jo" tak by to jistě vyznělo přirozenějš...a těm kritikum by se to urcite líbilo! :wink:


A co ma klamat? Ked sa tak vyjadruje v reale, tak preco by to tak nenapisal? :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod tesil » ned dub 15, 2007 18:43

Přípluv píše:A už mě tam za to drbou. Johoho, život je boj :ú .

jsou desítky způsobů, jak napsat článek. ty sis vybral syrovej styl, bez zbytečnýho přikášlování, je z něj cítit autentičnost a má to svý výsledky (Ak-Sjumer, Bílá hora - 2. nejčtěnější článek na HoryInfo =D> ) nějakej rejpal se najde vždycky, nasrat na něj...
mimochodem, jestli tě někdy napadne napsat místo "do pi.." třeba "tisíc láter", přijdeš o čtenáře!!! :twisted: :mrgreen:
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Příspěvekod Hafi » ned dub 15, 2007 18:49

Rujir píše:
Hafi píše:No ja souhlasim, zes to napsal autenticky, to je spravne. Ale problem nastal uz ve chvili vzniku tech udalosti, kdybys treba v rekci na tu myš neřekl "do píči" ale "ach jo" tak by to jistě vyznělo přirozenějš...a těm kritikum by se to urcite líbilo! :wink:


A co ma klamat? Ked sa tak vyjadruje v reale, tak preco by to tak nenapisal? :wink:

no dyk jo...ja se spis smal tomu kritikovi...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod zbuddy » ned dub 15, 2007 18:50

Hovno, prdel, sračka, to je naše značka :mrgreen: :supz: \:D/ =D> :-..
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Hafi » ned dub 15, 2007 18:52

zbuddy píše:Hovno, prdel, sračka, to je naše značka :mrgreen: :supz: \:D/ =D> :-..

trikrat to sem napis....
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod pripluv » ned dub 15, 2007 19:17

Hafi píše:...neřekl "do píči" ale "ach jo" tak by to jistě vyznělo přirozenějš...


Když člověk chrápe v tajze a něco mu začne lozit kolem stanu, tak se to nedá vyjádřit klidně. Když člověk stojí po půldenním lezení šotolinou na hřebínku, nad ním je černý nebe a pod ním několik set vertikálních metrů a má jen pět šroubů a jedno poloviční lano, tak je schopen vyjádřit se daleko hůř. Když mi vypadla půlka zubu (šestka vlevo dole takže jeden ze stěžejních zubů), tak jsem se už nevyjadřoval vůbec, protože to by mě z toho lísklo :wink: :mrgreen: .
Autentičnosti zdar, dnes začínám psát cestopis o Dunaji, zatím tedy o druhé etapě :twisted: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Hafi » ned dub 15, 2007 20:22

Přípluv píše:
Hafi píše:...neřekl "do píči" ale "ach jo" tak by to jistě vyznělo přirozenějš...


Když člověk chrápe v tajze a něco mu začne lozit kolem stanu, tak se to nedá vyjádřit klidně. Když člověk stojí po půldenním lezení šotolinou na hřebínku, nad ním je černý nebe a pod ním několik set vertikálních metrů a má jen pět šroubů a jedno poloviční lano, tak je schopen vyjádřit se daleko hůř. Když mi vypadla půlka zubu (šestka vlevo dole takže jeden ze stěžejních zubů), tak jsem se už nevyjadřoval vůbec, protože to by mě z toho lísklo :wink: :mrgreen: .
Autentičnosti zdar, dnes začínám psát cestopis o Dunaji, zatím tedy o druhé etapě :twisted: .

me premlouvat nemusis...semm tam asi prihodil malo smajliku...proste sem to myslel ironicky a to "Ach jo" mi prislo jako naprosto nesmyslna reakce, proto sem to tam napsal. Kdyby jsi rek "ach jo" tak jses mirek dusin:-) A kdybys to tam napsal, tak to bude nuda, protože bude videt, ze je to strasne uhlazeny a neautenticky
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod pripluv » ned dub 15, 2007 20:25

Však v pohodě, já jsem to pochopil :wink: :ú .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod šíp » ned dub 15, 2007 21:06

mě se přípluvův autentický surový styl líbí. jen at tak píše dál. pokud se to někomu nelíbí, tak at to nečte,ne?
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » pon kvě 28, 2007 10:23

Cestopis Dunaj 2007 jest hotov a umístěn na mý stránky...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod šíp » pon kvě 28, 2007 10:26

Přípluv píše:Cestopis Dunaj 2007 jest hotov a umístěn na mý stránky...


jo jo super díky
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » pon kvě 28, 2007 10:59

Přípluv píše:Cestopis Dunaj 2007 jest hotov a umístěn na mý stránky...


Super! Len kedy zacnes davat na stranky aj normalny text v HTML? Ach jo... No nevadi, ja si nieco na to pdf-ko nainstalujem aj v praci...
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pripluv » pon kvě 28, 2007 11:07

Neříkej mi že v třetím tisíciletí a ještě jako učitel na grafický škole nemáš na komplu Adobe Reader? :shock:

A pak, už mne to taky napadlo, ale formátování stránek u mne končí tím, co tam mám :wink: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Rujir » pon kvě 28, 2007 11:10

No na office compoch nie su licencie na Adobe Professional, ktory bezi v ucebniach a banan admin mi zabudol nainstalovat Reader. Ale neva. Vyriesil som to tak, ze som skusil socialne inzinierstvo a admin heslo som si prachsproste domyslel. :mrgreen:

S tym HTML je to vyhovorka. Ked som si to domyslel ja, tak si to domysli kazdy. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Vašucek » pon črc 16, 2007 19:15

Tak, dlouho slibovaná cesta Mazurskou jezerní plošinou je i s pár fotkama na ypforu, takže mrkněte ;)
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Příspěvekod pripluv » pon črc 16, 2007 19:55

Vašucek píše:Tak, dlouho slibovaná cesta Mazurskou jezerní plošinou je i s pár fotkama na ypforu, takže mrkněte ;)


No neke :shock:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Vašucek » pon črc 16, 2007 20:09

Přípluv píše:No neke :shock:

Trochu to trvalo...teda na disku se to válelo už delší dobu, ale dostat to na net, byla věc další! :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Příspěvekod pripluv » pon črc 16, 2007 20:19

Moc pěkný, pořádně si to pročtu až zítra, ale moc pěkný...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Lenka » pon črc 16, 2007 20:59

Vašucek píše:Tak, dlouho slibovaná cesta Mazurskou jezerní plošinou je i s pár fotkama na ypforu, takže mrkněte ;)

:smt023 :smt023 I když teda číst si o jepicích v polívce a u toho zrovna večeřet, není ideální kombinace :)
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » úte črc 17, 2007 5:48

Taxem to ještě v noci sjel a nostalgicky si zavzpomínal na dobu, kdy jsme před šesti lety projeli 21 mazurských jezer a nespočetně kanálů.
Je to moc pěkně napsaný.

A zase se potvrdilo to, že Poláci jsou anarchisti, protože podle jakýsi vodní dohod\ musí být všechny překážky vodních cest průjezdné a to tak, že zadarmo. Pravda, my jsme nad Piszem taky platili 5 zlotůvek...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Vašucek » úte črc 17, 2007 7:08

Lenka píše: :smt023 :smt023 I když teda číst si o jepicích v polívce a u toho zrovna večeřet, není ideální kombinace :)

8)

Přípluv píše: Taxem to ještě v noci sjel a nostalgicky si zavzpomínal na dobu, kdy jsme před šesti lety projeli 21 mazurských jezer a nespočetně kanálů.
Je to moc pěkně napsaný.

A zase se potvrdilo to, že Poláci jsou anarchisti, protože podle jakýsi vodní dohod\ musí být všechny překážky vodních cest průjezdné a to tak, že zadarmo. Pravda, my jsme nad Piszem taky platili 5 zlotůvek...


Díky díky ;) nj rýžuje se dneska na všem...
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Příspěvekod šíp » úte črc 17, 2007 20:02

Vašucek píše:Tak, dlouho slibovaná cesta Mazurskou jezerní plošinou je i s pár fotkama na ypforu, takže mrkněte ;)


dobrý *
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vilík » stř črc 18, 2007 8:49

Lenka píše:
Vašucek píše:Tak, dlouho slibovaná cesta Mazurskou jezerní plošinou je i s pár fotkama na ypforu, takže mrkněte ;)

:smt023 :smt023 I když teda číst si o jepicích v polívce a u toho zrovna večeřet, není ideální kombinace :)


Bud rada, ze nevis, co vsechno davaji do tech instantnich veci, co veceris a obedvas...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vilík » stř črc 18, 2007 8:54

Vašucek píše:Tak, dlouho slibovaná cesta Mazurskou jezerní plošinou je i s pár fotkama na ypforu, takže mrkněte ;)


Parada, hned bych jel taky...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » stř črc 18, 2007 14:07

Vilík píše:
Lenka píše:
Vašucek píše:Tak, dlouho slibovaná cesta Mazurskou jezerní plošinou je i s pár fotkama na ypforu, takže mrkněte ;)

:smt023 :smt023 I když teda číst si o jepicích v polívce a u toho zrovna večeřet, není ideální kombinace :)


Bud rada, ze nevis, co vsechno davaji do tech instantnich veci, co veceris a obedvas...


nás v NOrsku taky šíleně otravovali komáři, hafo jsme jich vdechli a další spousty spolykali s jídlem
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Pokec o cestování