České a slovenské hory - zápisník z cest

pokec o cestování, jednotlivých zemích a tak

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: České a slovenské hory - zápisník z cest

Příspěvekod Mawenzi » pát pro 22, 2023 18:52

sice to nejsou hory... ale prihodim par fotek z ceske krajiny :D

Ja vim, ze nehory jsou na okraji zajmu, na druhou stranu me by se casto libilo mit tema, kam dat par fotek z vyletu, i kdyz nebyl v horach, v zahranici, v alpach, a tak... protoze ja su proste nizinovej povalec :D
Přílohy
_C097451.JPG
_C087352.JPG
_C087348.JPG
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: České a slovenské hory - zápisník z cest

Příspěvekod Mawenzi » pát pro 22, 2023 18:55

Takze zimni oslavka... po cervene z pod vlciho kopce do nameste za snehu a ledu a na tezko fakt moc nedoporucuju :D taky sme to kamenny pole po cervene moc nechytili a pak jim klesali zezhora z kopce dolu na znacku. to nic moc a kamarad vyplasil divoky prasata asi 3m od pelisku, nastesti utekli. A ty dva problemovy useky sem dala i ja, ale nic moc...
Přílohy
_C097511.JPG
_C097475.JPG
_C097475.JPG (146.94 KiB) Zobrazeno 1061 krát
_C097461.JPG
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: České a slovenské hory - zápisník z cest

Příspěvekod Dromedaro » pát pro 22, 2023 22:43

Mawenzi píše:Dromedaro
hodila sem par fotek vedle do zapisniku z cest, at pripadne vedeme diskuzi tam. s Kolem ses blazen, to se snad s kolem jit ani neda, hlavne na tech retezech...


Aha, já si toho všiml až jak jsi napsala, protože čtu vlákna na přeskáčku podle tématu.
Přes ty řetězy jsem s kolem nešel, to ani nevím, jak píšeš, jestli bych se tam s ním vyškrábal. S tím kolem jsem tu stezku šel v tom horším úseku zde Já tam jel od vlaku z Kralic po modré značce.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4387
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: České a slovenské hory - zápisník z cest

Příspěvekod Mawenzi » sob pro 23, 2023 8:24

Dromedaro
aha, ja pochopila, ze si dal i ty skalnaty useky s retezama. tam sou zas ty kamenny pole, jak si nakreslil, takze tam uz je to sice o fous schudnejsi, ale cesticka casto sotva na nohu, takze s kolem taky teda masakr, to clovek ma strach ze nenavratne zmizi on nebo kolo
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: České a slovenské hory - zápisník z cest

Příspěvekod Dromedaro » sob pro 23, 2023 21:44

A do jiných částí toho údolí také chodíte? Třeba k Levnovu a tak? Do těch míst jsme za mlada začali chodit na naše první čundry. To bylo dobrý.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4387
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: České a slovenské hory - zápisník z cest

Příspěvekod Mawenzi » ned pro 24, 2023 9:14

jo i treba k levnovu... chodivam tam spis po znackach, ale podle toho, odkud kam jdu, v jake rocni dobe a tak...
jezdim tam docela casto, rekla bych tak 1x rocne

tadyse da najit par tras, kudy sem sla v poslednich letech, co mam na webu. U oslavky je nevyhoda, ze je dost spatne dopravne dostupna, takze se bud musi stihnout dost km za den, nebo to chce pres noc. a oslavku koncem rijna miluju... stejne i jihlavku.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: České a slovenské hory - zápisník z cest

Příspěvekod Dromedaro » ned pro 24, 2023 22:27

Já tam letos byl tak třikrát.
No právě, jak píšeš, tak je blbě dostupná hromadnou dopravou, takže pěšky jedině hodně kilometrů za den nebo přes noc a proto jsem tam začal jezdit na kole, abych se mohl dostat tam kam chci, mít nějaký čas a pak zase odjet na vlak. S kolem už to má cenu tam jezdit na jeden den a nemuset se honit.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4387
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Předchozí

Zpět na Pokec o cestování