Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Camino de Santiago - zkušenosti

pokec o cestování, jednotlivých zemích a tak

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Camino de Santiago - zkušenosti

Příspěvekod martiinat » sob kvě 19, 2018 10:01

Dobrý den, ahoj,
hledám touto cestou účastníky výzkumu (NE DOTAZNÍK!!) pro svoji bakalářskou práci, kterou se chystám obhajovat v příštím semestru. Mým cílem je zkoumat, jaké změny životního stylu a pohledu na svět přináší do života poutníků absolvování Camina. Zaměřuji se hlavně na dlouhodobé změny a způsob, jakým jsou včleněny do života.

A teď česky:-)) hledám člověka, který by byl ochotný se se mnou osobně setkat a popovídat si o tom, zda a jakým způsobem mu Camino změnilo život, jakým způsobem ho obohatilo. Jednalo by se o cca hodinový rozhovor nahrávaný na diktafon. Mohu za vámi přijet v rámci ČR kamkoli, háček je v tom, že setkání by mělo proběhnout 2-3krát v časovém odstupu několika měsíců, to je pro mě nezbytnou podmínkou, aby bylo možné vývoj sledovat v dloudobé perspektivě.

P.S. sama jsem pouť absolvovala v loňském roce a chystám se letos zas, takže by to mohlo být příjemné sdílení zkušeností a zážitků:-) (těm, co se chystají letos vyrazit poprvé z celého srdce doporučuji!!)

Díky moc, pokud by měl někdo zájem, reagujte prosím zde do fóra nebo na email martiina.tichaZAVINÁČseznam.cz a můžu dovysvětlit detaily, případně se domluvit na podrobnostech.
martiinat
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 19, 2018 9:54

Zpět na Pokec o cestování