Z Prahy do Tatier na kole

pokec o cestování, jednotlivých zemích a tak

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Z Prahy do Tatier na kole

Příspěvekod cinges » úte čer 23, 2015 12:33

Cavte, chcel by som efektne odist z Prahy koncom augusta, takze si to chcem prejst na bicykli.. Vedeli by ste poradit nejaku trasu, ktora by bola najlepsia, primerane pohodlna? Nechcem ist podla trasy, co naplanuje mapy.cz hned na prvy raz.. Ak mate nejake tipy, rady, atd. budem velmi rad..
Pojdem do Liptovskeho Mikulasa, cas bude neobmedzeny, beriem si stan, cize nechcem cez noc byt v ziadnom hoteli, a tak.. Bicykel mam Cube Analog, snad by to mal vydrzat, az tak dlha trasa to nieje, doteraz som s nim jazdil kazdy den po prahe...
:)
cinges
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 23, 2015 12:24

Re: Z Prahy do Tatier na kole

Příspěvekod apuka » úte čer 23, 2015 14:19

Zkus nechat mapy.cz naplanovat druhykrat, tretikrat :wink: A kolo to vydrzi, jen mozna ne celou cestou u Tebe :-).

Ted vazne - nejsem sice cyklista, ale vyber trasy hodne zavisi od toho, jakou obtiznost, jaky teren, jake oblasti, atd. preferujes. Muzes jit od "skoro" po rovine az napr. pres Krkonose, Jeseniky, Beskydy, Malou Fatru, Velkou Fatru, Nizke Tatry.....
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16607
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Z Prahy do Tatier na kole

Příspěvekod Miras » úte čer 23, 2015 14:56

Mě za tímhle účelem plánovač z mapy.cz přijde v pohodě. Řešil jsem podobný zadání a vyřešil tak, že jsem nechal plánovač naplánovat základní trasu, pak koukal do mapy a jen mírně upravoval podle toho, co zajímavýho mi padlo do oka v rozumný vzdálenosti od tý základní trasy.
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice


Zpět na Pokec o cestování