Jizerske hory, ubytovani

pokec o cestování, jednotlivých zemích a tak

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Jizerske hory, ubytovani

Příspěvekod Janina321 » pon říj 1, 2012 12:17

Cau, nemate nekdo typ (doporuceni po osobni zkusenosti) na dobre ubytovani v/kolem Bedrichova v Jizerskych Horach? Byli jsme tam ted na kolo a ubytovali se v Lesni Chate. Kdysi davno jsem v teto chate byla s rodici, a ted jsem se tam z nostalgie rozhodla ubytovat znovu a hrozne jsem se tesila. Ale bylo to smutne. Chata sice zrekonstruovana a cista. Ale ten personal! I tehdy za komancu tam byli ochotnejsi a vstricnejsi. Ti lide, co tam ted pracuji, asi nesnasej svuj job. A davaj to jasne najevo. Obsluha v restrauraci pomala, na jakykoliv dalsi dotaz nad ramec objednvaky nemate pravo a pokud si jej preci jen dovolite, setkate se z pohledem vyjadrujicim vrchol pohrdani, popripade s okriknutim, ze ted ne. Uz rezervace pro nas mela byt varovani. Nejprve nam byl prisliben jeden pokoj a pote, co manzel uradil zalohu, se dozvime, ze je volny jen na cast nami pozadovanych dni a budem se muset v puli pobytu stehovat....Zkratka, kdyz mam par volnych dni a chci si uzit volna a kolo, tak fakt nemam naladu na protivnej personal a chaos s ubytovanim. Tesim se na Vase tipy!
Janina321
nováček
nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát pro 17, 2010 10:15

Re: Jizerske hory, ubytovani

Příspěvekod pavproch » pon říj 1, 2012 12:23

stačí jednou, tu duplicitu sem smáznul
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jizerske hory, ubytovani

Příspěvekod Lipon » pon říj 1, 2012 17:26

Chata Harmonie v Bedřichově
příjemný personál, byli jsme loni v zimě celkem s 5 dětma, 6 dospělých, chata zůstala stát bez újmy :-)

pan (spolumajitel?) ochotný, když mu díky nám docházelo pivo, tak nás ptal, jaké má přivézt, na jaké máme chuť, polopenze chutná, snídaně formou bufetu
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...


Zpět na Pokec o cestování