Nebezpečná Korzika - pozor na zákeřné lišky!!!

pokec o cestování, jednotlivých zemích a tak

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Nebezpečná Korzika - pozor na zákeřné lišky!!!

Příspěvekod amigo » pát črc 20, 2012 20:17

Můj spolulezec si minulý týden na Korzice vyšel v noci za stan vykonat malou potřebu a cestou zpět uslyšel za stanem šelest. V oprávněné obavě o svůj proviant se neohroženě rozhodnul vetřelce zahnat. Na hlasité "kušuj" se vetřelec vyloupnul ze tmy a ve světle čelovky objevila se liščí hlava a rafla mého nebohého kamaráda do nohy. Výsledkem byla návštěva a ošetření lékařem ve městě (20€) a užívání antibiotik (20€) - vše prý pokryje pojišťovna. Po příjezdu do rodné hroudy pak místo odjezdu na čundr následoval pobyt na infekčním a přeočkování proti vzteklině, prý pro jistotu.

Mějte se tedy, milí cestovatelé a cestovatelky, na pozoru a nepodceňujte i zdánlivě banální situace, jako je třeba nenadálá noční potřeba :wink:
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Nebezpečná Korzika - pozor na zákeřné lišky!!!

Příspěvekod mike » sob črc 21, 2012 12:58

Liska si nejspis myslela, ze na ni mluvi francouzsky a na Korsice nemaji zabozrouty radi, co jsem tak slysel ;-)

Kazdopadne nic moc, ockovani proti vztekline je pry dost neprijemne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Nebezpečná Korzika - pozor na zákeřné lišky!!!

Příspěvekod sx02 » sob črc 21, 2012 20:03

Lišky na korsice jsou kurvy, nám tam na GR20 z předsíňky ukradly sýr, naše poslední jídlo :-(
sx02
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1570
Registrován: pát úno 16, 2007 13:23
Bydliště: Nastesti v civilizaci

Re: Nebezpečná Korzika - pozor na zákeřné lišky!!!

Příspěvekod amigo » pon črc 23, 2012 17:38

mike píše:Liska si nejspis myslela, ze na ni mluvi francouzsky a na Korsice nemaji zabozrouty radi, co jsem tak slysel ;-)

no pokud na ni spolulezec vůbec promluvil, pak, jak ho znám, to bylo v tuto pokročilou hodinu spíš klingonsky :mrgreen:
na frantíky ovšem nadával též, ale moc jsem z něj toho nevypáčil, pouze že byli nepříjemní a na pěst, tak nevím :)
mike píše:Kazdopadne nic moc, ockovani proti vztekline je pry dost neprijemne.

samotné očkování proti vzteklině nebylo nejhorší, nevím přesně kolik vakcín do ramene. kubajz nejvíce trpěl vynuceným pobytem na infekčním namísto čundru :)
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Nebezpečná Korzika - pozor na zákeřné lišky!!!

Příspěvekod amigo » pon črc 23, 2012 17:40

sx02 píše:Lišky na korsice jsou kurvy, nám tam na GR20 z předsíňky ukradly sýr, naše poslední jídlo :-(

to nejen na korzice. kopretinky brácha byl letos u balatonu a ukazoval mi fotku lišky, kterak běží se štanglí jejich salámu v hubě po kempu :)
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Nebezpečná Korzika - pozor na zákeřné lišky!!!

Příspěvekod mike » pon črc 23, 2012 17:50

amigo píše:samotné očkování proti vzteklině nebylo nejhorší, nevím přesně kolik vakcín do ramene.

Aha, ja jsem slysel, ze se to picha do bricha a ze je to docela bolestive. Mozna to tak bylo driv a ted je to lepsi.

amigo píše:na frantíky ovšem nadával též, ale moc jsem z něj toho nevypáčil, pouze že byli nepříjemní a na pěst, tak nevím

Na Frantiky nadavaji uplne vsichni, asi na tom neco bude ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Nebezpečná Korzika - pozor na zákeřné lišky!!!

Příspěvekod Voko » pon črc 23, 2012 19:27

Dřív se do břicha píchalo, asi 21 injekcí po jedné denně střídavě nalevo a na pravo od pupku, bolí to proto, že za chvíli tam máš modřiny, ale nic, co by se nedalo vydržet. Kdysi jsem to absolvoval a rozhodně je to šílená nuda, protože jsme byli zavřeni tři týdny zdraví na infekčním :(
Uživatelský avatar
Voko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 931
Registrován: pon bře 23, 2009 20:28
Bydliště: Ostrava

Re: Nebezpečná Korzika - pozor na zákeřné lišky!!!

Příspěvekod mike » pon črc 23, 2012 20:17

Njn, lidi prehaneji ;-) Ja si ted presne takhle picham injekce na redeni krve, za chvili to bude tusim dvanacta. Modrinu mam jedinou, jeste co mi pichala sestra v Italii. Od sebe zadnou a pali to asi tak ctvrt hodiny, zadna veda.

edit: proc musis byt zavreny na infekcnim? Abys nekoho nepokousal? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!


Zpět na Pokec o cestování