Čo by ste si kúpili v US

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Čo by ste si kúpili v US

Příspěvekod Rujir » pát črc 20, 2007 13:30

Conny ma nepriamo inspirovala k novemu vlaknu. Kamaratka je prave v USA a ako vsetci vieme, tam ten konkurencny boj naozaj funguje a spolu so zaujimavym danovym systemom produkuje obcas viac nez zaujimave ceny. Takze otazka znie - co by ste si kupili v USA, pretoze to tam je strasne vyhodne oproti nasej biednej, strednej Europe? :ú
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod teoretic » pát črc 20, 2007 13:34

noze, baterky, obleceni atd

:)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Polky » pát črc 20, 2007 13:35

1) harlej!!!
2) pistol
3) Pamelu Anderson (ale nejaku vynovenu verziu)
4) chevrolet camaro model tak 1975
5) corvette
6) jeep wrangler
7) mozno tu tvoju kamosku ak by nebola proti
8) nejake frendy
:mrgreen:
Polky
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte čer 26, 2007 10:46

Příspěvekod tuso » pát črc 20, 2007 13:36

Čokoľve, čo potrebuješ a je to tam lacnejšie. Pokiaľ viem, tak hlavne elektronika. Horšie to je potom so zárukou a servisom, pretože oni majú úplne iný modelový rozsah než Európa. Pravdepodobne i vybavenie na hory by sa dalo kúpiť lacnejšie. Len by si asi musel skúsiť iné, nám väčšinou neznáme značky.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod pavproch » pát črc 20, 2007 13:50

Z jů-es se často vozí drahý (kultovní) horský bicykle (Klein, Cannodale, Merlin, GaryFisher, Serrota a další) za cca 50-70% ceny u nás (tj třeba 70 tisíc místo 110 tisíc apod.).

No, a taky ty harleje.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod zbuddy » pát črc 20, 2007 13:57

tuso píše:Čokoľve, čo potrebuješ a je to tam lacnejšie. Pokiaľ viem, tak hlavne elektronika. Horšie to je potom so zárukou a servisom, pretože oni majú úplne iný modelový rozsah než Európa.

Elektronika - jaká? DVD má jiné kódování, dost často je to stavěno jen na těch jejich (napětí, Ďurko!) 110/128 V, záruka není worldwide...Takže řekl bych, že jen některá kapesní elektronika kompatibilní s našimi podmínkami, samozřejmě foťáky,...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod tesil » pát črc 20, 2007 14:09

pamatuju doby, kdy bylo terno dovézt rifle a hodinky s kalkulačkou :mrgreen:
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Příspěvekod ivan » pát črc 20, 2007 14:15

Americke alebo kanadske outdoorove znacky su na velmi vysokej urovni, mnohe mam uz odskusane, odporucam Mountain Hardwear, Cloudveil, Sierra Designs (vyborne stany a spacaky), Marmot, ArcTeryx, Moonstone (bohuzial uz neexistuje), Ground, Lowe Alpine, Golite, Westcomb, Patagonia, Vasque (super obuv), Outdoor Research - Manzella (vyborne outdoorove doplnky), Terramar - Duofold - Medalist (funkcne pradlo), SmartWool - Dahlgren (dobre ponozky)...
ivan
nováček
nováček
 
Příspěvky: 124
Registrován: čtv úno 22, 2007 23:53

Příspěvekod Rujir » pát črc 20, 2007 14:36

ivan píše:Americke alebo kanadske outdoorove znacky su na velmi vysokej urovni, mnohe mam uz odskusane, odporucam Mountain Hardwear, Cloudveil, Sierra Designs (vyborne stany a spacaky), Marmot, ArcTeryx, Moonstone (bohuzial uz neexistuje), Ground, Lowe Alpine, Golite, Westcomb, Patagonia, Vasque (super obuv), Outdoor Research - Manzella (vyborne outdoorove doplnky), Terramar - Duofold - Medalist (funkcne pradlo), SmartWool - Dahlgren (dobre ponozky)...


Tak to je presne to, co som potreboval. Diky moc. *

@zbuddy: No akakolvek prenosna technika je asi jasna - fotaky, notebooky, mp3 prehravace, portable DVD Players a pod. Ale kamarat tam napriklad svojho casu kupoval klasicke PC minitower od Dellu, ktore malo na zdroji prepinac napatia (pamatam :wink: ) a celosvetovu zaruku. A to Dell nie je jedina firma, ktora pochopila, co je to globalizacia. Inak DVD regiony ma netrapia - mam stolny prehravac odkialsi z Koreye, ktory na regiony zvysoka... ...odporucam zaobstarat si nieco podobne so zabudovanym DivX dekoderom. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod chonda » pát črc 20, 2007 15:39

Z outdoorových věcí vcelku nic kromě GPS - tu naopak velmi doporučuju, nejlíp jetou nemapovku - na ebay se dají sehnat kolem 20-30$ docela slušný. Mapový jsou tam taky daleko levnější, ale když si k tomu člověk připočte cenu slušné mapy, tak to zase tak super není. Smysl má nakupovat tak věci, který jsou o 50% levnější než tady (možná u velice drahých věcí se dá to procento snížit), jinak je imho lepší počkat si tady na akci a mít věci se zárukou. Navíc většina outdoorových věcí krom doplňků se stejně musí vyzkoušet, aby seděla.
Jinak z normálních věcí - pokud uvažuješ o notebooku, tak rozhodně Apple z USA - poloviční cena. Vůbec elektronika apod., jenže popravdě u těch přenosných věcí bývají i ceny tady "směšně" nízký...
chonda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 763
Registrován: pát srp 11, 2006 22:44

Příspěvekod Borek » pát črc 20, 2007 20:00

Pol litra kubánskeho rumu a zaniesol by som to Borovi nasledujúci víkend na Kamienku či Kosodrevinu,pretože si to prehral v stávke. čítal si si svoju emailovú poštu???
Borek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 264
Registrován: stř kvě 9, 2007 17:04
Bydliště: Skalica

Příspěvekod Vilík » pát črc 20, 2007 22:18

Nejaky auto... Treba Forda ze 60tych let... :D
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » sob črc 21, 2007 0:11

Borek píše:Pol litra kubánskeho rumu a zaniesol by som to Borovi nasledujúci víkend na Kamienku či Kosodrevinu,pretože si to prehral v stávke. čítal si si svoju emailovú poštu???


Hm... A nedohodli sme sa, ze to bude pol litra alkoholu podla mojho vyberu? :mrgreen: Co sa tyka toho buduceho tyzdna, tak rad by som, ale ta Kosodrevina mi raz nesedi. Keby to bolo na Kamienke tak, ako bolo povodne planovane, tak nemam problem, ale takto to velmi realne nevidim... :cry:

PS: Cital, diky moc za odporucanie.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod tuso » sob črc 21, 2007 7:41

zbuddy píše:
tuso píše:Čokoľve, čo potrebuješ a je to tam lacnejšie. Pokiaľ viem, tak hlavne elektronika. Horšie to je potom so zárukou a servisom, pretože oni majú úplne iný modelový rozsah než Európa.

Elektronika - jaká? DVD má jiné kódování, dost často je to stavěno jen na těch jejich (napětí, Ďurko!) 110/128 V, záruka není worldwide...Takže řekl bych, že jen některá kapesní elektronika kompatibilní s našimi podmínkami, samozřejmě foťáky,...


To jsem měl na mysli. Třeba GPS- Garmin 60CSx tam prý vyjde na polovinu. Těžko ti někdo doveze plazmovku :mrgreen:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava


Zpět na Koupím