výplň mačky Cassin

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

výplň mačky Cassin

Příspěvekod Lucc » úte srp 24, 2021 7:43

Praskla mi a vypadla plastgumová výplň špičky v mačce Cassin. Výška 11,1 cm, šířka 7,9 cm v nejvyšší a nejširší části (bez camprlíků, které drží výplň v mačce). Foto napoví.

Možná se někomu válí doma a rád za ní utrží pár peněz. Ozvěte se sem nebo na luccbizon(zavinutec)gmail(bodec)com Předem díky!

Obrázek
Obrázek
https://imgur.com/a/gXy6wsz
Uživatelský avatar
Lucc
nováček
nováček
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob bře 21, 2009 16:27

Re: výplň mačky Cassin

Příspěvekod pavproch » úte srp 24, 2021 7:57

Tomu blbinci se říká antiboot = vyhazovač sněhu

A tady se dají koupit.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: výplň mačky Cassin

Příspěvekod Lucc » úte srp 24, 2021 8:47

Díky! Když bude nejhůř, koupím tam. Zase to až tak moc nechybí (mačky používám jednou za 5 let) a druhak se třeba fakt najde někdo, komu se to válí doma a pošle mi to za stovku nebo za lahvinku - win win. Nebo si pohraju s nějakou gumou a vepnu ji tam ručně. Ale znovu - díky! Je vidět, že se vyznáš.
Uživatelský avatar
Lucc
nováček
nováček
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob bře 21, 2009 16:27

Re: výplň mačky Cassin

Příspěvekod sobb » úte srp 24, 2021 9:38

Jednou se může stát, že to bude chybět, a to hodně :wink: S žádnou gumou si raděj nehrej a dej si tam originál vyhazovač.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: výplň mačky Cassin

Příspěvekod apuka » úte srp 24, 2021 9:57

To je vec, ktera neni uplne na somodomo upravy, pokud se nejedna pouze o vlozeni funkcniho odhazovace zpet. Tam to neni jen kvuli "vyplneni" diry, je to jedna z nejdulezitejsich soucasti macek. Az si tam das tim samodoma ponekud znefunckneny odhazovac, pri spravne konstelaci snehu prijdes velice rychle na to, v cem je problem - budes mit pod nohama snehove koule jako hrom a snima se fakt blbe chodi, navic je to hodne nebezpecne, protoze brani hrotum se dostat k zakousnuti se do snehu/ledu.
Takze pokud chces mit funkcni a taky bezpecne macky, tak se vubec nehraj s nejakou gumou ale sezen original. Obavam se vsak, ze to neni az tak jednoduche, protoze ty macky se asi uz davno nevyrabi, vyrobce je vubec nevede. Ale nic Ti nebrani mu napsat dotaz, cim muzes nahradit. Mozna se tam da dat neco, co se stale prodava - ale nove antiboty nejsou za stovku (korun)...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: výplň mačky Cassin

Příspěvekod obda » úte srp 24, 2021 11:35

apuka píše:ale nove antiboty nejsou za stovku (korun)...


Taky jsem si všiml. Chtěl jsem dokoupit gumy na moje staré Charlet Moser (Petzl) S12, a kolem 40 liber: https://www.needlesports.com/Catalogue/ ... -CMO-S12AS
Uživatelský avatar
obda
nováček
nováček
 
Příspěvky: 78
Registrován: sob úno 1, 2014 19:05

Re: výplň mačky Cassin

Příspěvekod apuka » úte srp 24, 2021 12:40

Ja jsem na tom odkazu od PP nejdrive premyslel, jestly u tech $6.300 je ta tecka desetinna nebo rozdelovac tisicu. Az pote jsem si vsiml, ze je to nejaka chilska stranka, teda, ze to bude v chilskych pesos a ne v americkych dolarech :-).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: výplň mačky Cassin

Příspěvekod pavproch » úte srp 24, 2021 13:00

To byla první stránka s těma antibootama, comi gůgl nabídnul, sem to nijak nestudoval, no... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: výplň mačky Cassin

Příspěvekod Lucc » pon zář 6, 2021 11:22

Výrobce nemá, distributor nemá, půjčovny, kam jsem psal, je nemají, kromě jedné, kde je ale používají a neprodají. Z Chile je objednávat nebudu, stejně ve skutečnosti to zboží skoro jistě nemají. Jinde jsem je nenašel. Takže se asi budu muset smířit s nabalováním sněhu nebo koupit nové mačky.
Uživatelský avatar
Lucc
nováček
nováček
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob bře 21, 2009 16:27


Zpět na Koupím