Skialp věci.

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Skialp věci.

Příspěvekod uplne jinej martin » sob říj 7, 2006 20:05

UPDATE: sehnáno, ještě jednou vřele díky pavprochovi!

-----------------------
No,
stručně to shrnu. Rozšiřuju svý pole působnosti, tak se pokukuju po:
a) ňáký starší botky vel cca 42eur/8gb/27cm
b) k tomu vázko podobný kategorie (něco jako 404ka [lepší za podobnou cenu nevadí])
lyže nějaký seženu, ale kdyby to vázko bylo na nějakejch cirka 170 dlouhejch, aspoň trochu vykrouhnutejch prkýnkách, tak by mi to nevadilo.

na ceně bychom se (doufám) nějak dohodli, ale předem upozorňuju, že spadám do kategorie "socka na druhou" (jednak študent, jednak 'horolezec')...
Naposledy upravil uplne jinej martin dne stř říj 11, 2006 20:11, celkově upraveno 1
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pavproch » ned říj 8, 2006 9:00

Vydáváš se správným (přímo nejprávnějším!!) směrem...... :wink:

Kuwa, ja už bych zase lyžováááál.....
:skialp:

MůžuTi přenechat lyžáky Dynafit Tour-Lite Tech vel 7a1/2, ale sou už dost....mno... "jeté".... ročník myslím 97 nabo 98.... poslední tři zimy mi smrdí (a to doslova) na půdě, páč sem kupil jiné.... tež Techy.....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28324
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod uplne jinej martin » ned říj 8, 2006 9:29

pavproch píše:Vydáváš se správným (přímo nejprávnějším!!) směrem...... :wink:


abych za dvacet let taky nesháněl někoho, kdo mi vymění kolena ;-) (ale možná na to pudu az rok studovat, tak uvidíme)
Kuwa, ja už bych zase lyžováááál.....
:skialp:

MůžuTi přenechat lyžáky Dynafit Tour-Lite Tech vel 7a1/2,

jestli jsou tak starý, tak by už mohly bejt vykloktaný, že by se mi tam ta moje haksna vešla
ale sou už dost....mno... "jeté".... ročník myslím 97 nabo 98.... poslední tři zimy mi smrdí (a to doslova) na půdě, páč sem kupil jiné.... tež Techy.....

smrad se dá (snad) vyřešit, je to něco podobnýho jako tohle? http://www.namche.cz/img/bazar/k%206056.JPG

Techy.... Jako že padnou i do téeltéčka dynafitu? (Když jsem to v jednom sjezdovkovym středisku na jih od nás viděl u místní borky, tak jsem si řikal, kuwa tohle vydrží i sjezd dolu? a vono asi jo... začíná se mi to líbit čim dál tim víc, asi i proto, že to váží o kilo míň co 404ka a spol...)

Jinak tvé hrdé bydliště 350 na východ ode mne.... Nevim, kde přesně, ale do holomóce a spol. asi cestu mít nebudu. Chtělo by to nějak vymyslet.
Naposledy upravil uplne jinej martin dne ned říj 8, 2006 19:43, celkově upraveno 1
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pavproch » ned říj 8, 2006 18:58

Na tý fotce sou červený Tour-lity 1. generace, ty co nabízím sou 2. generace (černý tělo, zelený jazyky).

Ve středu qečeru budu v Práglu..... Už letim na půdu, hodim je do auta...

Pošli mi, pls, na SZ číslo mobilu, domluvíme rande.

PS: A ze zeleza nemám ani kolena, ani kulena ale KYČEL......
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28324
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Skialp set

Příspěvekod jidol » pon říj 9, 2006 14:08

Ahoj, jak se tak blíží zima, začínám pokukovat po výbavku na skialpy.
Takže nechcete se někdo zbavit :
1/ carvingovejch lyží cca 170 cm (počítám že by mělo stačit- moje výška 180 cm a průměrně zdatnej lyžař - nebo se mýlím?)
2/ na lyžích vázání Silvretta 404 a vejš nebo Fritschi (explore/express) pokud možno i s brzdičkama/mačkama navrtaný na velikost boty 44 (10)
3/ pokud by byly i nějaký "néuplnědodělaný" pásy do začátku, bylo by to parádní
Za celej set sem ochotnej dát tak něco kolem 8-9 tisíc, víc moc né - to by musela bejt hodně dobrá nabídka, abych obral babču o důchod :-)
Tak co najde se něco?? předem dík
Uživatelský avatar
jidol
nováček
nováček
 
Příspěvky: 136
Registrován: čtv zář 21, 2006 10:27
Bydliště: pošumaví

Re: Skialp set

Příspěvekod uplne jinej martin » pon říj 9, 2006 17:50

jidol píše:Ahoj, jak se tak blíží zima, začínám pokukovat po výbavku na skialpy.
Takže nechcete se někdo zbavit :
1/ carvingovejch lyží cca 170 cm (počítám že by mělo stačit- moje výška 180 cm a průměrně zdatnej lyžař - nebo se mýlím?)
2/ na lyžích vázání Silvretta 404 a vejš nebo Fritschi (explore/express) pokud možno i s brzdičkama/mačkama navrtaný na velikost boty 44 (10)
3/ pokud by byly i nějaký "néuplnědodělaný" pásy do začátku, bylo by to parádní
Za celej set sem ochotnej dát tak něco kolem 8-9 tisíc, víc moc né - to by musela bejt hodně dobrá nabídka, abych obral babču o důchod :-)
Tak co najde se něco?? předem dík

Na lezci před pár dnama nabízel maník jetý nevimjakýlyže mountaineer nebo nějak tak s 404kou. Prej od horský, v dobrym stavu. stodevadesátky, chtěl za to dvojku.
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Re: Skialp set

Příspěvekod jidol » pon říj 9, 2006 18:08

uplne jinej martin píše:Na lezci před pár dnama nabízel maník jetý nevimjakýlyže mountaineer nebo nějak tak s 404kou. Prej od horský, v dobrym stavu. stodevadesátky, chtěl za to dvojku.


no ono tam je několik podobnejch inzerátů, ale vadí mi hlavně ta délka, 190 cm je fakt hoodně...
Uživatelský avatar
jidol
nováček
nováček
 
Příspěvky: 136
Registrován: čtv zář 21, 2006 10:27
Bydliště: pošumaví


Zpět na Koupím