GR11 průvodce

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

GR11 průvodce

Příspěvekod gerlach » stř bře 9, 2022 17:44

Ahoj,

neválí se někomu doma průvodce po GR11 typu např.: The GR11 trail od CICERONE, či méně známé "Senda Pirenaica: GR11 Long Distance Path" nebo Trekking in the Pyrenees (Trailblazer) pro které již nemá využítí a chtěl by se ho zbavit? :)
gerlach
nováček
nováček
 
Příspěvky: 79
Registrován: pát úno 1, 2019 11:15

Re: GR11 průvodce

Příspěvekod karaya1 » čtv bře 10, 2022 8:51

Průvodce Cicerone doma mám - ale ještě stále si nejsem jistý, že se ho chci zbavit :wink: Stále doufám, že za pár let, až budou děti trochu větší, se mi povede vyjednat si doma na měsíc a půl opušťák :D Kdy to chceš jít?
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 680
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: GR11 průvodce

Příspěvekod gerlach » čtv bře 10, 2022 10:06

Chápu, nějaké sny člověk musí mít :). Navíc tohle není ten případ, kdy si člověk půjčí knížku a po 35-45dnech ji vrátí ve stejném stavu :D. Ohledně období: zase tolik jsem toho ještě nenačetl, doufal jsem i právě v radu průvodce ohledně vyšších průsmyků (resp. i sněhové situace na 3 nejvyšších vrcholech) a obvyklé situaci na nich - předběžně bych to viděl na půlku června. Ale mám v plánu se ještě pokusit zjistit info o sněhové situaci na nějakém blogu (úplně původně jsem chtěl na začátku června, ale to se zdá jako nereálné) . . .
gerlach
nováček
nováček
 
Příspěvky: 79
Registrován: pát úno 1, 2019 11:15

Re: GR11 průvodce

Příspěvekod Semo » čtv bře 10, 2022 11:19

Tu mas nejake mudra odo mna, ktore som tu postupne popisal o mojom (asi najvacsom) treku po centralnych Pyrenejach v 2007. Sprievodcu sme nemali ani nepotrebovali. Papierova mapa a buzola.

http://www.outdoorforum.cz/search.php?keywords=pyre*&terms=all&author=semo&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Hledat
Semo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 905
Registrován: čtv kvě 15, 2008 22:12
Bydliště: Praha, obcas Kosice

Re: GR11 průvodce

Příspěvekod gerlach » čtv bře 10, 2022 11:34

Díky moc Semo, některé tvoje informace o Pyrenejích eviduji, ale takhle vyfiltrované z více vláken se budou určitě hodit! :). . . já toho průvodce beru i jako trochu vzdělávací knihu s informacemi a zajímavosti o okolí - budu chtít cestovat nalehko, ale tohle je věc, kterou rád ponesu a budu v ní listovat a už doma si dělat poznámky a dalších možnostech noclehu atd.
gerlach
nováček
nováček
 
Příspěvky: 79
Registrován: pát úno 1, 2019 11:15

Re: GR11 průvodce

Příspěvekod zoul » ned črc 17, 2022 6:17

Kdyby byl ještě (nebo už zase :) zájem, anglického průvodce od Cicerone mám a za poštovné rád věnuju. (S sebou jsem měl nakonec verzi pro Kindle, takže papírový průvodce je nedotčený.)
Uživatelský avatar
zoul
účastník
účastník
 
Příspěvky: 659
Registrován: pon srp 30, 2010 9:14
Bydliště: Boskovice


Zpět na Koupím