Beh naboso

Bosé či skoro bosé běhání, tipy, triky, vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Beh naboso

Příspěvekod mike » úte srp 11, 2015 16:13

Nenasel jsem lepsi vlakno...

SKINNERS - botky do kapsy. Kdyby to bylo dostatecne lehke, tak bych o tom uvazoval. Jako o prezuvkach na bivak, na chaty, v hotelu, do vlaku... Protoze zadne prezuvky nenosim a v takovych situacich chodim v rozvazanych pohorkach nebo v ponozkach.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Beh naboso

Příspěvekod mitau » úte srp 11, 2015 16:51

Taky jsem na to dnes kvůli PR článku na iDnesu narazil. Myšlenka zajímavá, i když asi nijak nová a věřím, že o to samé se už pár lidí pokoušelo/pokouší. Jako první mě napadl ZemGear, ale někdo třeba doplní další alternativy (mám pocit, že jsem dříve narazil i přímo na ponožky s odolnější vrstvou na podrážce).
Pochybuji, že to bude váhou o moc lepší než nějaké nejlacinější hotelové přezuvky. Za 750,- si raději počkám až bude hotový finální produkt a bude jasné, jak je to s trvanlivostí a váhou. I tak to podle mě bude spí stylová a ne tolik funkční záležitost (a to, že jsem v obecnosti zastáncem minimalismu).
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Beh naboso

Příspěvekod mike » úte srp 11, 2015 17:01

Jo, ale prezuvky jsou docela neprakticke. Tak na pokoj, ale uz ne mimo nej. Treba kdyz jdes v hotelu na snidani nebo veceri tj. chodba, schody... Plus chaty a bivaky, vlak, bus, letadlo... Mozna to nebude ono, jen mne to zaujalo. Kdyby se to veslo do 100 gramu, tak by to stalo za uvahu. Cenu ted neresim.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Beh naboso

Příspěvekod booze » úte srp 11, 2015 17:07

Kolega nosi "baletky" , ale bez te drevene spicky. Stoji to par kc. Nevim jak se to presne jmenuje.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Beh naboso

Příspěvekod grco » úte srp 11, 2015 17:56

@mike to chces ist v ponozkach s podrazkou na snidani v hoteli? :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Beh naboso

Příspěvekod mike » úte srp 11, 2015 18:01

Uznavam, ze nic moc, ale furt lepsi, nez v backorach nebo baletkach... Ted chodim v rozvazanych pohorkach, taky zadna slava.

edit: taky by se to dalo pouzit na letisti. Sundavat si pokazde piskajici pohorky mi pije krev. Proste a jednoduse, jde mi o nouzove UL boty, ve kterych by nevypadal jako prerostly zabak ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Předchozí

Zpět na Barefoot running