Podzimní závody

tipy na zajímavé závody

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Podzimní závody

Příspěvekod ZbynekN » pon srp 24, 2015 15:55

Podzimní sezóna se blíží, tak se pochlubte, kdo se chystá na nějaký běžecký závod a kam. Třeba se tam potká víc lidi z OF. Aby se trochu využila nová sekce :t:t
ZbynekN
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5175
Registrován: ned kvě 6, 2007 10:12
Bydliště: Vrbice

Re: Podzimní závody

Příspěvekod Sirkka » pon srp 24, 2015 16:03

A ty se nepochlubíš? :twisted:

Mě čekají Běchovice (27. 9.) a Run Tour na Ladronce (3. 10.) Oboje 10 km. Na nic delšího není čas natrénovat a ani není čas něco někam vecpat. Možná ještě něco :t:t přibude, těžko říct.
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Podzimní závody

Příspěvekod booze » pon srp 24, 2015 21:13

Ja jsem letos chtel jit na zavody, kde na startu dostanes becku piva a nez dobehnes do cile musis taktizovat, jestli ji pit po ceste (mensi zatez) nebo v cili (vetsi zatez). Mel jsem vystrizek z MF Dnes, ale nekde jsem ho proyebal. #-o Mame super team. :twisted:

Edit: tak jsem to nasel Clanek v novinach doporucuji precist. Motivacni :supz:
Pochodobeh Cernokostelecky pivovar
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Podzimní závody

Příspěvekod Sirkka » úte srp 25, 2015 12:10

Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Podzimní závody

Příspěvekod Maato » úte srp 25, 2015 13:10

3.10. Šumavský ŠUTR
Maato
nováček
nováček
 
Příspěvky: 40
Registrován: pon zář 23, 2013 8:43

Re: Podzimní závody

Příspěvekod tata_FIDO » stř lis 4, 2015 7:19

už tuto sobotu Ádrkros 2015
Co tě nazabije, to tě posílí.
horezdar.webnode.cz
tata_FIDO
účastník
účastník
 
Příspěvky: 258
Registrován: stř črc 2, 2008 11:36
Bydliště: HK

Re: Podzimní závody

Příspěvekod taek » úte pro 8, 2015 23:08

Kdyby se někomu chtělo, tak v sobotu se na Kleti koná Himalájský medvěd.
Kam se ztratí tma, když se rozsvítí? Tma je tam pořád, jen není vidět. (Horníček)
Uživatelský avatar
taek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř zář 9, 2009 18:09
Bydliště: Českokrumlovsko, na samotě u lesa

Re: Podzimní závody

Příspěvekod axi12 » úte pro 8, 2015 23:13

škoda, že v so nejsem doma :/
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Podzimní závody

Příspěvekod taek » úte pro 8, 2015 23:17

Tak přijď na Tygra, ten bude cca začátkem května. Z toho budou nožišky bolet víc. :)
Kam se ztratí tma, když se rozsvítí? Tma je tam pořád, jen není vidět. (Horníček)
Uživatelský avatar
taek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř zář 9, 2009 18:09
Bydliště: Českokrumlovsko, na samotě u lesa

Re: Podzimní závody

Příspěvekod axi12 » úte pro 8, 2015 23:43

Já vím, to je za dlouho, ale obávám se, že květe nuž je zabitý ted :D
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Podzimní závody

Příspěvekod Hafi » ned říj 30, 2016 22:16

Jsem se nechal, já debil, vyhecovat k nesmyslnému sportovnímu výkonu...ale když už to proběhlo, tak jsem aspoň napsal cosi ostatním pro pobavení...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Podzimní závody

Příspěvekod mike » ned říj 30, 2016 23:25

:D :smt023 Už raději nevzpomínám, že už je to téměř 10 let a taky, že teď bez batohu vážím zhruba stejně, co tehdy s batohem dohromady. Jj, o tom to je a za 10 let to bude jeste horsi. Ted te brzdi jen vaha, pozdeji uz bude i vek.

Co ti vlastne doktor rekl na ten nart? Co s nim je?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Podzimní závody

Příspěvekod Hafi » pon říj 31, 2016 12:43

Nart nakonec v pohode. V pondeli jsem se fakt nebyl schopny tu nohu ohnout na spicku - tj. nemozny se pohybovat jinak nez soupanim, schody bokem, atp. V utery jsem sel na chiru v ocekavani, ze me posle na RTG.

Doktorka rekla, ze jestlize se to nestalo v jeden moment ale behem par desitek kroku, tak to urcite neni zlomeny, ze to by tam musel byt nejaky jasny jeden impuls, aby to tu kost zlomilo. Tj. ze to je namozeny a casem to preboli. Nehadal jsem se, uz proto, ze rekla to, co jsem chtel slyset, bo v pondeli jsem to videl na tuty na sadru nebo aspon ortezu. Ikdyz co si tak pamatuju z VS z materialovyho inzenyrstvi, tak si nejakou unavovou prasklinku dokazu predstavit i postupne.

Ale asi mela pravdu, pak den ode dne lepsi, ve ctvrtek jsem chodil uz celkem bez omezeni, v patek jsem asi naposled obcas citil divny pichnuti a v sobotu uz jsem sel na Cernou horu tim prudkym kopcem z Cernyho Dolu, navic s ditetem na zadech, a uplne bez problemu.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Podzimní závody

Příspěvekod Sirkka » pon říj 31, 2016 16:18

To je jasné, přetížení. Jiný pohyb, než si byl zvyklý, k tomu blbé boty... to je hned. Takže příště bacha na "blbé kecy" :D A nebo se taky nakonec zařadíš mezi běhací skupinu lidí? :)
Než jsem se rozchodila, tak mě nárty po delším pochodu taky fest bolely. Jde jen o trénink...
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Podzimní závody

Příspěvekod mike » pon říj 31, 2016 17:52

Hafi píše:Ikdyz co si tak pamatuju z VS z materialovyho inzenyrstvi, tak si nejakou unavovou prasklinku dokazu predstavit i postupne.

Jj, navic tu nedavno byla rec o unavovych zlomeninach a tam je to vylozene postupne. Asi ale mela pravdu, bud rad, ze se to tak rychle spravilo :)

Sirkka píše:Než jsem se rozchodila, tak mě nárty po delším pochodu taky fest bolely. Jde jen o trénink...

Zajimave, uz mne z chozeni bolelo hodne veci, ale narty nikdy. V posledni dobe mne boli hlavne chodidla v oblasti pricne klenby, tak po 30 km a dal #-o
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Podzimní závody

Příspěvekod scinkk » pon říj 31, 2016 19:19

hlavne chodidla v oblasti pricne klenby

tohle mi jedny boty delaly a celkm dobre se to vyresila tvarovanejsi vlozka (sidas), tak pokud nosis ty koupeny s botou, muzes s tim zaexperimentovat.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Podzimní závody

Příspěvekod mike » pon říj 31, 2016 19:28

Mne se do toho uplne nechce, bojim se, ze si noha zvykne na podporu a bez ni se pak okamzite sesype. Trochu jsem hledal a dokonce jsem narazil i na nazor nejakeho rehabilitaka, ze ortopedicke vlozky vylozene nedoporuce prave kvuli tomuhle. Spis cviceni a tu klenbu spravit.

Udelaly mi to denni hodinove vychazky, ktere teda maji prevazne pozitivni efekty, ale i tohle, nohy holt byly zvykle, ze maji tyden na odpocinek a ted nemaji. Taky je to asi tvrdym povrchem, bohuzel musim pres pulku cesty po asfaltu. Uz se to ale pomalu lepsi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Podzimní závody

Příspěvekod scinkk » pon říj 31, 2016 19:33

To souhlas, taky se mi do toho moc nechtelo, ale tam byl problem na strane boty, tak jsem byl rad ze se to tim vyresilo, stejnak uz se odporouceli do vecnych cest.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Podzimní závody

Příspěvekod Sirkka » pon říj 31, 2016 20:25

mike píše: Zajimave, uz mne z chozeni bolelo hodne veci, ale narty nikdy. V posledni dobe mne boli hlavne chodidla v oblasti pricne klenby, tak po 30 km a dal #-o

Možná je to tím, že ty nosíš pohorky. Tam noha pracuje jinak než v běžeckých a jiných měkčích botách.
A co ty spešl vložky zkusit na čas? Aby se noha dala do kupy, pomoct jí cvičením a po čase vložky vysadit.
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Podzimní závody

Příspěvekod mike » pon říj 31, 2016 22:07

Taky mne to napadlo, ze noha je zvykla na pohorky a v mekcich botach se pak namaha jinak. Ono toho postupne bolelo vic, ale vsechno do tydne nebo dvou preslo, tohle uz se drzi od srpna.

Zatim zustanu u masazi, kostivalu a cviceni, ono se to fakt lepsi. Minuly tyden jsem sel 40 km (v pohorkach) a bez vetsich potizi dosel, jen jsem druhy den trochu kulhal.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27


Zpět na Závody