Cyklobatoh Vape 30l

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Cyklobatoh Vape 30l

Příspěvekod multimotyl » ned zář 13, 2009 12:12

Prodám Tento batoh VAPE 30l. Perfektní odvětraná záda. Jedna malá komora s plněním ze zadu, velká zhora. Vnitřní kapsa na vak na vodu, ale hodí se i na papíry A4 nebo malý 12-13" notebook. Pláštěnka a malá kapsa na drobnosti. Dvě vnější síťky (vejde se do nich 1,5l PET lahev).

Je úplně nový (koupený v pátek), ale potřeboval bych o větší než jsem myslel a v obchodě mi ho už nechtějí vyměnit. Dám za 800 Kč. Je naprosto v pořádku, takže to nemůžu ani na tu reklamaci uhrát (paragon samozřejmě předám s batohem).

Obrázek

jedik píše:Já trošku odjinud. Ségra si pořídila Vape Baboon 30 a kupodivu to je fakt solidní batoh, pokud bys tedy sháněla něco levnějšího než Dojtra.
Viděl jsem půl světa, ale dosud jsem nebyl v Českých Budějovicích, na Sněžce ani na Karlštejně.
Uživatelský avatar
multimotyl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 498
Registrován: úte dub 8, 2008 17:12
Bydliště: Opava

Re: Cyklobatoh Vape 30l

Příspěvekod Umiaki » ned zář 13, 2009 21:11

Já mám s novými Vape bohužel jen špatné zkušenosti. Ale chyba byla spíše ve švech a byla viditelná už od nova, takže pokud píšeš, že je v pořádku, tak věřím. Jinak materiál, kapsy, velikost i design všechno super za tu cenu.
Doufám, že se tahle firma spravila bo by to byla škoda ;)
Uživatelský avatar
Umiaki
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1240
Registrován: stř říj 31, 2007 18:47
Bydliště: Příbor

Re: Cyklobatoh Vape 30l

Příspěvekod multimotyl » úte zář 15, 2009 18:12

750 Kč
Viděl jsem půl světa, ale dosud jsem nebyl v Českých Budějovicích, na Sněžce ani na Karlštejně.
Uživatelský avatar
multimotyl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 498
Registrován: úte dub 8, 2008 17:12
Bydliště: Opava

Re: Cyklobatoh Vape 30l

Příspěvekod Astrozzy » úte zář 15, 2009 21:09

Nejdes na OF do Fatry ako pred rokom?
Mohli by si ucastnici stretnutia o tento batoh jednoducho zahrat. samozrejme za predpokladu ze by bolo dost zaujemcov, stacilo by za zoznam dopisat len "tombola" alebo nieco podobne.
Ide nas cca 25+ ak by bolo dost zaujemcov cca 1 ecko (30 kaciek) na hlavu by sa vyzbieralo a v sobotnom vecernom zrebovani tomboly by niekto proste batoh vyhral. za cenu 1 piva pri prisel clovek k fajn batohu a ty by si mal kes na ruke. Sance su tym vyssie cim neskor sa bude zrebovat pac mozno niektori z nas ani nebudu vediet ze vyhrali :drinkers: :mrgreen:
Winter forever - skialp forever
Par fotiek
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina


Zpět na Prodám