Daruji starsi batoh Pinguin Attack 45

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Daruji starsi batoh Pinguin Attack 45

Příspěvekod apuka » úte úno 6, 2024 20:39

Daruji za postovne starsi batohy. (Ale budu rad za pripadnych par korun navic - budu muset na ne koupit krabice abych je mohl podat.)

1) Pinguin Attack 45, cerveny. Dvojkomorovy batoh, kapsy na zip na obou stranach, uchyceni na dva cepiny, vepredu i na sneznice/sneznice, uchyceni na lyze/stahovaci pasky na bocich. Vydrete diry v bedernim pasu na obou stranach (viz foto) od tenkych popruhu.

--- ostatne batohy si nasli noveho majitele

Vsechny batohy byly sveho casu hodne pouzivane, je to na nich videt. Jsou ale bez funkcnich zavad, jen kosmeticke vady. Poslouzily nam opravdu dobre a myslim si, ze stale by nekomu jeste mohly poslouzit, minimalne na kratsi tury, resp. jak "prenasedlo veci".

Duvod prodeje: uz jsou nahrazene jinyma, neni je uz kam davat. Kdyz je nikdo nebude chtit, pujdou do kontejneru.
Data nakupu - uz netusim, Pinguin mozna tesne pred r. 2000.
Zaruka - neni, uctenky - nejsou.
Poslu pres Zasilkovnu nebo PPL na vydejni misto nebo i na adresu.
Kontakt: SZ zde na OF.

Edit: Jeste upozorneni - batohy jsou nosenim ponekud uspinene. Nic velkeho, ale prat je nebudu.
Naposledy upravil apuka dne stř úno 14, 2024 10:58, celkově upraveno 5
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod apuka » úte úno 6, 2024 20:41

Fotky...
1) Pinguin
Pinguin1.JPG

Pinguin2.JPG

Vydrete diry /jsou i na druhe strane):
Pinguin3.JPG
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod apuka » úte úno 6, 2024 20:44

Millet - je pryc
Naposledy upravil apuka dne stř úno 14, 2024 10:53, celkově upraveno 2
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod apuka » úte úno 6, 2024 20:44

Deuter - je pryc
Naposledy upravil apuka dne stř úno 14, 2024 10:53, celkově upraveno 1
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod Etheric » úte úno 6, 2024 20:49

Jsi buď poněkud sváteční turista, nebo máš batohů tolik, co kdejaká ženská bot a kabelek. Při používání neni možný, aby vydržely takto dlouho, ani ty starý, poctivý..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod Mawenzi » stř úno 7, 2024 5:30

etheric
mam batoh na denni noseni do prace a prvnich 5 let i na vetsinu jednodennich vyketu 18 let a je furt v pohode, az na ty kosmeticky vady...

je dost lidi, co by uz po 10-15 letech vymenili ten batoh za novy, stary se bude hodit...

apuka
ten millet - sel by pouzit jako mestsky batoh? kratsi damska zada by mi v tom pripade nevadili, bederak nevypada nijak mohutne, aby zavazel
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod Etheric » stř úno 7, 2024 6:54

Pak dělám něco špatně. Asi to, že ty batohy hodně nosím? :(( Rozhodně je nepřetěžuju, ale vydrží mi tak třetinu času. Ten malej 25l na každodenní nošení a jednodenní výlety ještě míň
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod Mawenzi » stř úno 7, 2024 8:48

mozna je to tim, ze pohrdas batohem, co vazi 25l vazi 1,5kga je z kordury:D

jako ten muj 18 lety ma fakt odrbany popruhy, ale zipy a vse drzi luxusne. kupovat novej kvuli odrbanejm popruhum smysl nema, ale kdekdo by ho uz koupil a starej odlozil.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod apuka » stř úno 7, 2024 9:08

Etheric píše:Jsi buď poněkud sváteční turista, nebo máš batohů tolik, co kdejaká ženská bot a kabelek. Při používání neni možný, aby vydržely takto dlouho, ani ty starý, poctivý..
Ja TI nevim, ale je tady docela hodne lidi, kterim batohy slouzi 14 let i vice a to pri docela intenzivnim noseni. Jasne, nikdo je nenosi tolik, co Tys nosil pred tim nez jsi zjistil svuj problem a uz nemuzes tolik chodit. A neprolezali jsme s nima na zadech nejake ruiny, ostruzini a pod.

Taky je mozne, ze sice ty batohy byly pouzivane delsi dobu (v prumeru bych rekl, kazdy min 10+let) docela intenzivne, ale my jsme zvykly se k nim chovat slusne, tj. nehazet nima v prirode/ze skaly, taky se podivam, kam je polozim, atd.

Noseni je na nich znat, ale jak pisu, jsou plne funkcni.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod apuka » stř úno 7, 2024 9:12

Mawenzi píše:ten millet - sel by pouzit jako mestsky batoh?
ZKusim jej trochu naplnit a odfotit tak, abys videla, jak to vypada - ale az za nejakou chvili, az po mitinzich. Taky odfotim ty vydrene mista na konstrukci, na fotce co jsem sem dal to neni tak dobre videt. Mozna do mesta by to bylo vhodne zasit nejakou latkou (nebo zalepit textilni paskou), at se na Tebe nekdo nekouka jako na bezdomovce :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod Etheric » stř úno 7, 2024 10:42

Mawenzi píše:mozna je to tim, ze pohrdas batohem, co vazi 25l vazi 1,5kga je z kordury:D

Ha! Corazon hiker 25 cordura - za rok lezla zespod zad výztuha. Corazon Sahara 32 - část z Cordury prodřená za 2 roky... A jiný... Ale třeba LA Eclipse 25 vydržel 4 roky a slouží ještě jako pracovní, vyměnil jsem ho jen proto, že už je "jetej".. Přičemž v tom tahám podstatně méně, než kdokoliv jinej. Takže opět ne - tím to není

apuka píše:nikdo je nenosi tolik, co Tys nosil pred tim nez jsi zjistil svuj problem a uz nemuzes tolik chodit. A neprolezali jsme s nima na zadech nejake ruiny, ostruzini a pod

Nevim, jak to kdo nosí často. Já chodim furt stejně - jen netahám spaní atd, s lehkým batohem je to v pohodě.
Taky se k batohu chovám hezky, nesedám na něj, nikde ho nehážu, pokládám na igelit či Tyvek... Holt ho asi jen moc intenzivně používám a tak mi přijde nemyslitelný, že by někomu mohl vydržet batoh tak dlouho. To prostě musel strávit mnohonásobně víc času ve skříni než venku..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod apuka » stř úno 7, 2024 11:18

Etheric píše:Nevim, jak to kdo nosí často.
Ja jsem to spise myslel tak, ze Tys mel predtim vylety delky 50+km a neco skoro kazdy den, ja vetsinou 12-20 km, zpocatku a obcas na horach i kratsi, pres vikendy a dovolene, manzelka s tim Milletem vice, protoze byla prakticky 5 let s klukem doma a chodili casto nekam. No a v tom Milletu se nosilo jidlo (teple, ve vetsi termosce na jidlo, piti, deka na zem /na kojeni, spani/, obleceni, detsky spacak, potreby pro maleho klucinu,...). Navic to bylo v obdobi, kdy jsme jeste i v Alpach jsme chodili spise v nizsich vyskach - syn byl jeste prilis mlady.
Takze Tys mel asi vyrazne vyssi "najezd" batohokilometru i za par let nez my za 10 let.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod apuka » stř úno 7, 2024 11:21

Millet je pryc.
Naposledy upravil apuka dne stř úno 14, 2024 10:55, celkově upraveno 1
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod apuka » stř úno 7, 2024 11:23

Millet je pryc.
Naposledy upravil apuka dne stř úno 14, 2024 10:56, celkově upraveno 1
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod apuka » stř úno 7, 2024 11:33

Jeste k tomu Milletu ohledne noseni - manzelka s tim batohem byla hodne spokojena a velice dobre se ji nosil. Jenze jak syn vyrost, tak velikost uz nestacila a taky se zacalo projevovat, ze nema rada ten odvetrany zadovy system (rozumej, foukalo ji na zada :-)) a zacala nosit na hory "full contact" batohy - hlavne ten Deuter, obcas i Pinguin a jeste mela jeden stary cca 50l Camping Gas. Takze Millet sel do duchodu...

Jo, ten bederny popruh je takove na pohled skoro nic, ale na druhe strane, kdyz tam das vetsi naklad, docela to drzi a rozklada vahu. Proste byl to dobre navrzeny batoh - samozrejme na svoji dobu. Taky stal tehdy majlant, skoro tri tisice (pred skoro triceti lety!).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod apuka » stř úno 7, 2024 11:40

Deuter je pryc.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod Dromedaro » stř úno 7, 2024 12:38

Etheric píše:Nevim, jak to kdo nosí často. Já chodim furt stejně - jen netahám spaní atd, s lehkým batohem je to v pohodě. Taky se k batohu chovám hezky, nesedám na něj, nikde ho nehážu, pokládám na igelit či Tyvek...

Tak já mám taky batoh ze Sportisima už asi tak deset let a vypadá furt dobře. Ten batoh mám rád, protože se mi líbí jeho styl, jak vypadá a mám ho na denní nošení do města, ale i třeba do přírody na jednodenní výlet, kdy nesu jen svačinu a vodu, na menší nákupy, atd. Nějaký velký pozor na něj nedávám (nepokládám pod něj Tyvek, klidně jej hodím na zem, pes mi po něm skáče, aby vyčmuchal, co jsem mu dovezl atd) a jediné vady na něm jsou, že horní stahovací látka pod víkem je trochu prošoupaná na některých místech a nakřáplá přezka (která jde furt používat), ale za to si mohu já, protože jsem na ni omylem šlápl pohorou.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4383
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod Mawenzi » stř úno 7, 2024 16:02

etheric
corazon hiker 25l... asi to teda nebude batohama, ze ti nic nevydrzi...

apuka
vypada to v pohode, ti napisu sz a domluvime se a dekuju za fotky, v tech spodnich mistech na konstrukci hodne trpel i muj osprey kestrel, to jeste chvilku da, nez se odrbe:D

a s bederakem to myslim pozitivne, ze ty masivni v saline a doprave dost zavazi, kdyz nejsou na tele.
dekuju:)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Starsi batohy - daruji

Příspěvekod Etheric » stř úno 7, 2024 16:22

@Mawe: že Corazon šel do kopru jsme se už bavili, potvrdí ti to i majitelé novějších modelů tj 2018+. To už dýl než novej Corazon bude sloužit ten starej Apukův batoh... To byl jen příklad, "bytelných" batohů jsem zničil mraky. Jediný, co by vydrželo, je to starý voskovaný plátno + kvalitní kůže a mosaz. Ale pohodlí tohoto batohu jde spíše do záporu..
Prostě to hodně požívám, tak ten batoh spotřebuju za 3 roky. Tedy ten kvalitní. Obyč batoh zničím za sezónu...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Daruji starsi batoh Pinguin Attack 45

Příspěvekod apuka » stř úno 14, 2024 10:57

Up, kdyby toho Pinguina nekdo chtel.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Daruji starsi batoh Pinguin Attack 45

Příspěvekod apuka » stř úno 14, 2024 17:39

Pinguin je zamluveny.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Daruji starsi batoh Pinguin Attack 45

Příspěvekod apuka » stř úno 14, 2024 22:26

Pinguin je pryc - prosim o uzamknuti vlakna.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34


Zpět na Prodám