Polartec mikina Mammut, mikina Patagonia, kalhoty Fjallraven

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Polartec mikina Mammut, mikina Patagonia, kalhoty Fjallraven

Příspěvekod zoul » úte dub 26, 2022 17:59

Mikina Mammut, model asi Mammut Aconcagua Pro ML Hooded Jacket Men (viz třeba tady), velikost zhruba S. Koupena v roce 2019, ve výborném stavu, bez dokladu. Polartec Powerstretch, plný zip, kapuca, poutka na palce, hrudní kapsa na zip. Prodávám, protože chci radši vlnu. Koupil jsem za 3500, rád bych prodal za 2000, případně nabídněte.

Mikina Patagonia, model asi P–6 Logo Uprisal Hoody, zrzavá, viz tady, velikost zhruba S. Koupena v roce 2021, v bezvadném stavu, mám fakturu. Recyklovaná bavlna, recyklovaný polyester, elastan. Průchozí kapsa na břiše, oblékání přes hlavu, kapuca. Prodávám, protože chci radši vlnu. Koupil jsem za 2100, prodám za 1500? Případně nabídněte.

Kalhoty Fjallraven Nils Trousers, velikost EU 46, zrzavé. Koupil jsem v roce 2017, jsou v dobrém stavu, bez dokladu. Materiál G1000, směs polyesteru a bavlny, velmi příjemný. Prodávám, protože by se mně hodilo něco s vyšším pasem, lezou mně pod batohem dolů. Jsou krácené, v případě zájmu můžu dodat konkrétní míru od rozkroku na konec nohavice. Původní cena 3600, prodám za 2000? Případně nabídněte.

Fotky tady, kontakt tomas.znamenacek@gmail.com.
Uživatelský avatar
zoul
účastník
účastník
 
Příspěvky: 659
Registrován: pon srp 30, 2010 9:14
Bydliště: Boskovice

Zpět na Prodám