Black Yak Signature bunda, vel. M

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Black Yak Signature bunda, vel. M

Příspěvekod jankr » pon srp 2, 2021 22:14

Předmět: Black Yak Signature bunda, vel. M,

odkaz na Bazoš
https://obleceni.bazos.cz/inzerat/13893 ... utdoor.php

Cena: 1499 včetně zásilkovny
Důvod prodeje: zvolená menší velikost
Záruka: po záruce, z Hanibalu
Kontakt: 731389673, kontakt viz inzerát na bazoši

Bunde je lehce používána. I když jsem se snažil si k ní najít cestu tak je mi prostě menší než potřebuju. Měřím 185cm a tato velikost M je jednoduše na někoho kolem 180cm nebo méně. Rukávy jsou ok, ale jde to poznat v pase.
Bunda opravdu hřeje i v zimě (0-5 stupňů), při pohybu se člověk nepotí, velmi dobře větrá. Super použitelná s batohem (má ramení výstelky pod bundou a vzadu mezi lopatkami prodyšný panel, záda pod batohem větrají fakt výborně).
Kupoval jsem ve slevě na Hanibalu za 4500CZK.

https://www.hanibal.cz/black-yak-signat ... Referrer=1

Cena i s přepravou přes Zásilkovnu.

Univerzální lehce zateplená prodyšná bunda pro aktivní pohyb nejen v horách.

Stylová, funkční a zatepelná bunda s originálním designem Black Yak. Můžete ji použít na široké spektrum činností vzhledem k její pružnosti, malému objemu, nízké hmotnosti a přitom výborným izolačním vlastnostem a prodyšnosti. Prostě se v ní budete cítit komfortně téměř za všech podmínek.

Tato lehká zateplená bunda má vysoký límec s přiléhavým elastickým střihem přecházející do kompaktní kapuce, která má v horní části dvojí lemování pro lepší přiléhavost na hlavě, tak aby vám pod ní za žádných okolností nefoukalo.

Ramena bundy jsou z vnitřní strany podšitá materiálem 3D mesh a z vnější strany je použitá CORDURA®, aby nošení lyží či batohu bylo příjemnější a hlavně byla zvýšena odolnost namáhaných míst.

Zadní panel bundy je taktéž z CORDURY® navíc perforovaný pro lepší ventilaci při zvýšené pohybové aktivitě.

Z přední strany jsou dvě velké síťované náprsní kapsy a na vnitřní straně jedna kapsa na zip.

Manžety rukávů a spodní lem bundy je z elastické gumy s logem výrobce a mají speciální střih pro dokonalý komfort.

Hmotnost: 554g

Materiál: LW Stretch Nylon, Stretch CORDURA®

Izolační materiál: Polartec® Alpha®
jankr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 19, 2019 18:45

Zpět na Prodám