Prodano: Skialp kalhoty Mammut Base Jump SO

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Prodano: Skialp kalhoty Mammut Base Jump SO

Příspěvekod amundsen » sob kvě 1, 2021 15:35

Předmět: Skialp kalhoty Mammut Base Jump SO, nove nepouzite, velikost 56 (XL az XXL), modre, odkaz hudy, odkaz mammut
Cena: 3000czk (puvodni cena 300chf=7000czk), +postovne (ze Svycarska do cz by se melo vejit do 500czk, vcetne celnich veci); pripadne cenu nabidnete
Důvod prodeje: dostal jsem to jako darek, a jsou mi velke (dotycny si myslel, ze velikost je M, jak je psano vedle cenovky)
Záruka: ne, uctenka taky ne, je to ale uplne nove, kupovane v breznu 2021
Kontakt: Prosim piste SZ

Prodavam nove nepouzite skialpove kalhoty Mammut Base Jump. Dostal jsem je jako darek, ale nesedi mi velikost. V pase jsou hodne stahovatelne, takze v pase by mi i sedely (normalne nosim M), ale zbytek kalhot je proste velky. Jinak vypadaji super. Vyzkouseni zel neni mozne, jsem v zahranici. Bud poslu postou, nebo nekdy v lete privezu do Prahy (pokud se bude dat cestovat) a predame osobne.

Popis ze stranek hudy:
Univerzální softshellové kalhoty od firmy Mammut v novém propracovaném střihu navržené pro lezení v horách, skialpinismus nebo zimní přechody. Jsou pohodlné díky elastickému materiálu a účelné kombinaci funkčních materiálů. Zesílený materiál na vnitřní straně nohavic zabrání roztržení či proříznutí od lyží nebo maček. Zároveň jsou prodyšné díky postranním zipům, odvádí přebytečnou vlhkost a ochrání vás v nepříznivém počasí.

prodyšný a funkční materiál schoeller®, Cordura v namáhaných místech, elastické, prodyšné, vodoodpudivé, oděruvzdorné, anatomicky tvarovaná kolena, zipové otvírání na nohavicích se síťovinou, nohavice s vnitřním návlekem zakončené zipem, vyvýšený sed, regulovatelný pas, 2 kapsy na zip snadno přístupné s úvazkem, 1 kapsa na nohavici, 1 kapsa vzadu na zip
Přílohy
DSCF4745s.jpg
DSCF4748s.jpg
mammut-base-jump-so-touring-ultramarine-imperial.jpg
Naposledy upravil amundsen dne pon kvě 10, 2021 13:29, celkově upraveno 3
amundsen
nováček
nováček
 
Příspěvky: 62
Registrován: čtv úno 15, 2007 21:21

Re: Skialp kalhoty Mammut Base Jump SO, nove, velikost 56

Příspěvekod apuka » ned kvě 2, 2021 11:02

Omlouvam se, ze Ti skacu do Tveho prodeje, ale mozna to bude pro nekoho napomocne (a zase se to dostane nahoru). Podle Tveho popisu totiz lze nadobudnout dojmu, ze je to "trochu vetsi nez M".

Mammuti velikost kalhot 56 je nekde na rozhrani XL a XXL u jinych, podle konkretniho vyrobce. Pokud ma nekdo zajem, kouknete se do velikostnich tabulek (ale jen pas a boky, ostatni uvadi Mamut stejne pro vsechny velikosti, coz neni pravda).

Jinak material tech kalhot je moc fajn a neco vypada ze vydrzi. Ma jej syn, i kdyz ne zrovna na skialpy. Za tu cenu to fakt stoji za to. Ale jak pisu, kdyz neznate Mammuti cislovani u sebe, zkuste si nekde nejake jejich kalhoty.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Skialp kalhoty Mammut Base Jump SO, nove, velikost 56

Příspěvekod amundsen » ned kvě 2, 2021 11:44

Jojo, diky za poznamku. To rozhrani XL a XXL by odpovidalo, doplnim to do inzeratu.
amundsen
nováček
nováček
 
Příspěvky: 62
Registrován: čtv úno 15, 2007 21:21

Re: Skialp kalhoty Mammut Base Jump SO, nove, velikost 56

Příspěvekod pavproch » ned kvě 2, 2021 11:49

apuka píše: kdyz neznate Mammuti cislovani u sebe.


Mammutí číslování velikostí kalhot pasuje nachlup: mám konfekční velikost 48 a mammutí kalhoty velikost 48 (regular dýlka) pasujou tak, že nemusím nic DIY upravovat šicím strojem. Mám 178cm/74 kilo, v pase 82cm.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Skialp kalhoty Mammut Base Jump SO, nove, vel. 56 (XL-XX

Příspěvekod apuka » ned kvě 2, 2021 12:25

No vidis - a podle Mammuta by Ti mohlo stacit 46 :wink:. U kalhot maji v pase maly presah do plusu. Navic ted uz malokdo kupuje "konfekcni velikosti", ale vetsinou S, M, L, ... :twisted:

Jeste pro jistotu cisla pro nabizene kalhoty:
56: pas 99-103, boky 112-115
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34


Zpět na Prodám