Prebytecne veci

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Prebytecne veci

Příspěvekod mitau » úte pro 17, 2019 2:37

Hodim to sem zatim na rychlo, detaily doplnim pozdeji (jinak bych se k tomu nedokopal nikdy)

Osprey Mutant 52 (vel. zad M/L) - uplne novy, nikdy venku, neuvazena koupe z nadseni, ze konecne udelali vetsi verzi, dar - bez uctenky, 3000Kc

Garmin Forerunner 225 - GPS hodinky s merenim tepovky na zapesti, maji neco za sebou, ale zadne viditelne odreni a i baterka drzi dost dobre (muzu otestovat), po koupi novych jsem zjistil, ze realne FR225 maji lepsi GPS cip nez ty nove, ale dvoje hodinky si prece nebudu nechavat, takze jdou z domu 1800Kc

Deuter Futura 32 - starsi model, nikdy jsem si nezvykl na jeho zada, takze ma za sebou jen par denich vyletu a od koupi Osprey Talon se jen vali ve skrini 1200Kc

Salomon Sense Ride (vel. 44, tmave modre s kouskem oranzove na pate) - chtel jsem zkusit pocitove jinou botu nez Inov-8, ale po par bezich jsem je odlozil. Proste pro beh potrebuju minimalistictejsi boty 1400Kc

Led Lenser H7 - praticky nepouzita (nedlouho po koupi jsem si koupil celovku s akumulatorem) 500Kc

Rab Merino 120 (vel M, cervene. kratky rukav, panske) - nove, koupil jsem tehdy 2 kvuli nizsimu postovnemu, ale me sedi vic umelina nez merino, takze to druhe triko zustalo rovnou v krabicce, v ktere prislo, uctenka z nemeckeho obchodu 800Kc

K vetsine veci uctenku uz nemam (pokud by to hralo pro vas velkou roli, napiste a ja se po ni porozhlednu vice)
Kontakt tady pres SZ
Predani osobne v Praze nebo + posta.
Naposledy upravil mitau dne úte pro 17, 2019 15:48, celkově upraveno 4
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Prebytecne veci

Příspěvekod Mawenzi » úte pro 17, 2019 7:32

ten rab merino je s dlouhym.nebo kratkym? s dlouhym bych si ho asi i vzala...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9404
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Prebytecne veci

Příspěvekod mitau » úte pro 17, 2019 9:43

Bohuzel, Rab je s kratkym rukavem.

Celovka zamluvena
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Prebytecne veci

Příspěvekod mitau » úte pro 17, 2019 15:49

Triko Rab zamluvene
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Prebytecne veci

Příspěvekod mitau » úte pro 17, 2019 16:37

Celovka zase volna (aneb nerikej, proc danou vec prodavas - jeste kupujici nalakas na nabijeci celovku ;) )
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56


Zpět na Prodám