Celokožené pohorky Mondeox Rock 26 vel.46

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Celokožené pohorky Mondeox Rock 26 vel.46

Příspěvekod Taurus » čtv čer 20, 2019 9:35

Prodám minimálně použité a téměř nové celokožené hnědé pohorky Mondeox Rock 26 vel.46
Pohorky jsou zhotoveny z kvalitní hydrofobní usně s přírodním límcem, mají minimum švů, očka s nýty, podrážku Vibram-New Bifida, podšívku Terpodry.
Pohorky byly použity pouze jednou na chůzi městem cca 4km a vypadají tedy téměř jako nové a nepoužité, bez poškrábání a opotřebení povrchu. Bohužel jsem při prvním použití zjistil, že jsem zakoupil špatnou velikost a pro několikadenní chůzi v terénu jsou pro mě nepoužitelné. Pohorky jsem ošetřil jedním nanesením impregnačního kondicionéru Limmer boot grease, který kůží ošetří, ale nezalepí jako včelí vosk. Kůže je tedy stále prodyšná. Více o použitém kondicionéru zde: https://www.bushcraftshop.cz/1470-limme ... er-na-kuzi

Pohorky byly zakoupeny před měsícem v brněnské prodejně Alpsport. Jsou tedy stále v záruce 23 měsíců a součástí prodávaných bot je originální krabice, potvrzený záruční list, originální vložky do bot a tkaničky. Mohu přidat i kopii účtenky. Originál účtenky si chci ponechat z důvodu, že mám na účtence další nakoupené zboží, které podléhá záruce. Pro případnou reklamaci však postačuje záruční list.

Vážným zájemcům mohu poslat více detailnějších fotografií pohorek, než bylo možné použít v tomto inzerátu. Případně na požádání vyfotit i konkrétní detail.

Kupní cena byla 2629 Kč, prodávám za 2000 Kč. Osobní odběr a vyzkoušení je možné v Brně. Mohu zaslat i kurýrní službou PPL s poštovným 119Kč (rozměr balíku nad 30cm)

Kontakt: vadenek (zavináč) gmail.com
Přílohy
1.jpg
4.jpg
6.jpg
Taurus
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv led 17, 2019 20:33

Zpět na Prodám