Stan Vango Helium 100

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Stan Vango Helium 100

Příspěvekod fisha76 » pát kvě 31, 2019 8:15

Prodám stan Vango Helium 100. Původní cena kolem 5000,-. Mám ho několik let, ale je v perfektním stavu, vždy jsem dával pod podlážku ještě Tivek, takže je jak nová. Stan lze použít ve dvou režimech - s tropikem a moskytiérou váží 1183 gramů(samozřejmě včetně kolíků a duralových předpjatých tyček) ideální na cyklo akce nebo do auta. Nebo lze postavit jen tropiko, pak je váha cca 800 gramů. Takhle jsem ho nosil na vandry, kde je stan sprosté slovo a navíc bez podlážky se nemusíte bát postavit stan třeba v lese na špatném povrchu. Tropiko je z materiálu Nylon Ripstop a silikonizované, duralová trubka je profilovaná a tudíž ji snad ani nelze zlomit. Pro jednoho je místo víc než dost, je zde i malá předsíňka na menší batoh, cyklo brašnu nebo boty. Hmotnost jsem už uvedl a rozměr po sbalení je cca 45 x 12 cm. Dost chvály, stan je to za 1500 skvělý a důvod proč ho prodávám je, že mám ještě jiný UL stan, ale trochu větší s rezervou pro dcerku do budoucna. Dva stany nepotřebuji.
Odkaz k fotkám: https://drive.google.com/open?id=1Z6PCo ... sNonbGZpPi
fisha76
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 31, 2019 7:43

Re: Stan Vango Helium 100

Příspěvekod ondrejst » pát kvě 31, 2019 12:55

Ahoj, pokud rozumím správně a nabízíš jej za 1500,- mám zájem.. posílám až. Diky
ondrejst
nováček
nováček
 
Příspěvky: 27
Registrován: ned bře 16, 2014 13:56
Bydliště: Brno


Zpět na Prodám