IQ 0

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

IQ 0

Příspěvekod HyundaiH1 » pon pro 3, 2018 18:20

Jenom méně inteligentní člověk udělá to co udělá. Že ano moderátore? Hodně štěstí
HyundaiH1
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob črc 28, 2018 14:33

Re: IQ 0

Příspěvekod dudy » pon pro 3, 2018 18:26

HyundaiH1 píše:Jenom méně inteligentní člověk udělá to co udělá. Že ano moderátore? Hodně štěstí


A jenom úplnej blb někoho napadá, aniž by uvedl důvod...
](*,)

Ta kompletní citace je tam proto, abych nebyl za blba já, až autor upraví původní příspěvek...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: IQ 0

Příspěvekod HyundaiH1 » pon pro 3, 2018 18:45

Proto je tam v příspěvku napsáno"moderátore"aby to pochopil ON. Nikdo jiný to chápat nemusí . Ať mě klidně zruší účet. Je mě to úplně jedno. Svým způsobem udělal že stránek Lezec.cz divnou stránku která trpí divně zadané inzeráty, ale je to naprosto super stránka která si nehraje na Boha jako onen moderátor kterému se nezamlouvá velmi slušné podaný inzerát který jsem podal přesně podle pravidel. HAWG- domluvil jsem.
HyundaiH1
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob črc 28, 2018 14:33

Re: IQ 0

Příspěvekod HyundaiH1 » pon pro 3, 2018 18:49

A jenom hodně inteligentní člověk který si to nepřečetl pořádně mě nazývá blbem. Asi soudíš podle sebe. Ale protože si myslím že jsem inteligentní vzhledem k mému zaměstnání, tak si myslím svoje.
HyundaiH1
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob črc 28, 2018 14:33

Re: IQ 0

Příspěvekod Stani » pon pro 3, 2018 18:50

Huyndai - ty si na fóre len kvôli inzercii, že, lebo žiadne iné príspevky, recenzie, či skúsenosti tu od teba nevidím. V iných inzerciách si dokonca dal aj tie fotky...

Ako pozerám, využívať to, čo je prístupné pre každého, je niekedy na škodu. Ak sa nevieš prispôsobiť, nechoď sem. Inzeruj inde., kde ťa bude napĺnať vyššie IQ. Nám tu s týmto prístupom chýbať nebudeš, ani tvoj cepín, ani topánky, kde si ani nevedel o aký model ide. Ahoj.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: IQ 0

Příspěvekod dudy » pon pro 3, 2018 18:55

Hele, kdybys normálně napsal něco ve smyslu, že ti byl, dle tvého neoprávněně, smazán inzerát, který splňoval pravidla (to že jinak stál opravdu za hovno, řešit nemíním) a že se ti takové chování nelíbí a žádáš vysvětlení, tak neřeknu ani Ň...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: IQ

Příspěvekod HyundaiH1 » pon pro 3, 2018 19:26

Mě je to úplně jedno. Třeba se inventáři z toho p..... Máte pravdu, mažte, likvidujte účty. Moderátor napsal že lidi co sem dávají jenom inzeráty nepotřebuje. Tak ok. Jenomže zrovna spousta lidí by to třeba chtěla, ale moderátor ve své všemohoucnosti rozhodně že to tak nebude. Jeho volba. Já nezchudnu když neprodám, ale někdo kdo by chtěl koupit bude mít smůlu. Jenom škoda že se zde nechávají inzeráty i několik let staré. HORÁM ZDAR.
HyundaiH1
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob črc 28, 2018 14:33

Re: IQ 0

Příspěvekod Stani » pon pro 3, 2018 19:39

Založ si svoje fórum, nastav si vlastné pravidlá a máš to vyriešené. Pritiahneš tak sebe podobných iných inzerentov, ktorým to vadí. V pohode. Na iných fórach musíš byť aktívny pol roka, alebo xx príspevkov. Tu nie - a aj tak máš pripomienky...

Súhlasím s dudym, že tieto výlevy sú naprd, ak neuvedieš problém, ktorý by sme riešili...slušnou formou. Ja viem o čo ide, ale druhí nemusia. Ak máš problém len s mikom, tak píš len jemu napr. cez sz.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: IQ 0

Příspěvekod mike » pon pro 3, 2018 20:06

:D

O co teda slo. HyundaiH1 napsal inzerat, ktery mi prisel odflaknuty a nedostatecny a v podstate odpovidajici nazvu tohodle vlakna. Jelikoz nejsem dost zasadovy, nesmazal jsem ho hned, ale okomentoval, cimz jsem mu dal prilezitost inzerat opravit. Misto toho nasledovala lehce urazena reakce, na to jsem odpovedel a prisla odpoved, at inzerat klidne smazu. Coz jsem tedy udelal, poslal mu SZ a sel ven. Clovek se nezavdeci, udela presne to, co chtel a ted tohle :twisted:

Z puvodniho vlakna neocituju, jelikoz je smazano, tak jen svou SZ, jelikoz byla trochu jina, nez pise:
mike píše:OK, jak chces, smazano. My o lidi, co sem chodi jen inzerovat, nijak zvlast nestojime.

O inteligenci cloveka, ktery na SZ odpovida timhle zpusobem, si jiste udelate obrazek sami ;-)

OK, moje chyba. Mel jsem inzerat smazat hned vcera a nebylo co resit. Neni to prvni inzerat, kde se mi v posledni dobe zbytecna benevolence vymstila, polepsim se.

Stani píše:Na iných fórach musíš byť aktívny pol roka, alebo xx príspevkov. Tu nie - a aj tak máš pripomienky...

Tohle je asi taky chyba. Mozna bychom meli povolit inzerovat jen lidem, kteri maji aspon X prispevku, kde X je 20, 30, 50... Nejspis by to vyresilo vetsinu problemu s inzeraty.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49435
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: IQ 0

Příspěvekod mike » pon pro 3, 2018 20:11

Jeste podotykam, ze mel celou dobu moznost inzerat zeditovat a uvest do pouzitelne podoby a ja bych pak klidne svou poznamku odmazal, nebylo by to poprve. Zabralo by mu to vyrazne min casu, nez tohle vlakno.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49435
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: IQ 0

Příspěvekod oodoow » pon pro 3, 2018 20:47

mike píše:
Stani píše:Na iných fórach musíš byť aktívny pol roka, alebo xx príspevkov. Tu nie - a aj tak máš pripomienky...


Tohle je asi taky chyba. Mozna bychom meli povolit inzerovat jen lidem, kteri maji aspon X prispevku, kde X je 20, 30, 50... Nejspis by to vyresilo vetsinu problemu s inzeraty.

Tohle bych zavedl, nejlépe obojí i tu dobu aktivity i počet příspěvků. Aspoň když si odtud někdo bude od někoho něco kupovat, tak se mu zvýší šance, že to není nějaký podvod.
Pak taky nechápu, proč moderátoři nepíší to oblíbené "doplň si údaje nebo to smažu" rovnou do sz a píší to do vlákna inzerátu. Tím to vlákno skáče zbytečně nahoru v zobrazení aktivních témat a přitom to nikoho z fóra nezajímá a je mu to k ničemu.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: IQ 0

Příspěvekod HyundaiH1 » pon pro 3, 2018 20:55

Zeptám se páni inteligenti. Napsal jsem inzerát podle pravidel? Ano napsal.Tak o co jde?
HyundaiH1
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob črc 28, 2018 14:33

Re: IQ 0

Příspěvekod mike » pon pro 3, 2018 20:58

oodoow píše:Pak taky nechápu, proč moderátoři nepíší to oblíbené "doplň si údaje nebo to smažu" rovnou do sz a píší to do vlákna inzerátu. Tím to vlákno skáče zbytečně nahoru v zobrazení aktivních témat a přitom to nikoho z fóra nezajímá a je mu to k ničemu.

Naprosta vetsina jde pres SZ, ale nekdy se holt cloveku nechce, a tak jen napise poznamku... Sam to vetsinou delam kdyz jde o nejakou malickost a/nebo staleho clena fora, protoze standardni postup (smazat a poslat inzerat pres SZ na opravu) mi v te chvili prijde zbytecne drsny. Kdyz se ale na to kouknu z toho pohledu, jak pises, tak mas pravdu, ze je to v dusledku horsi.

oodoow píše:Tohle bych zavedl, nejlépe obojí i tu dobu aktivity i počet příspěvků.

Akorat by to asi vyzadovalo technicky zasah a na ten bychom museli presvedcit Vojtose. phpBB to umi, ale musi se zmenit konfigurace. V podstate vytvorit dalsi skupinu pro nove cleny, ktera pak muze mit jina prava a ze ktere se automaticky presune mezi normalni cleny po dosazeni nejakych kriterii (pocet prispevku apod). Aspon tak jsem to kdysi pochopil, podrobne jsem to nestudoval.

OK, tema k diskusi. Vidite nekdo duvody proti? Sam bych nejake mel, ale zatim si je necham pro sebe.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49435
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: IQ 0

Příspěvekod Stani » pon pro 3, 2018 21:00

Ano, najlepšie je kombinácia oboch = doba pobytu na fóre + počet príspevkov, lebo inak sa to poväčšinou zvrhne na príspevky typu pekné, pekné, fajn...naseká tam to za dva dni a už ide inzerovať. Pol roka (alebo aj kratšiu dobu) čakať, to odradí.
Naposledy upravil Stani dne pon pro 3, 2018 21:03, celkově upraveno 1
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: IQ 0

Příspěvekod mike » pon pro 3, 2018 21:01

@HyundaiH1: taky se te zeptam, inteligente. Napsal jsi, at ten inzerat klidne smazu? Ano, napsal. Tak o co jde?

A k tem pravidlum: ne, nebyl. Nebylo tam poradne napsano, co vlastne prodavas.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49435
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: IQ 0

Příspěvekod mike » pon pro 3, 2018 21:04

@Stani: jo, to je jeden z duvodu proti, nesmyslne prispevky, aby dosahnul limitu. Mas pravdu, ze cas to resi, ale jen castecne. Jsou tu cisti inzerenti, co maji konto roky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49435
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: IQ 0

Příspěvekod apuka » úte pro 4, 2018 14:17

@HyundaiH1: Na OF se snazi udrzovat nejakou uroven inzeratu v bazaru/prodeji. Myslim, ze drtiva vetsina uzivatelu, kteri se tam kouknou toto velice ocenuje - a to je z velke miry taky zasluha prace moderatoru. Rozhodne se v nich da mnohem lepe a rychleji orientovat nez na vetsine podobne zamerenych servrech. Je to tim, ze se hned vi, co se prodava, za kolik se prodava a za jakych podminek se prodava (dve z techto tri podminek jsi nesplnil puvodne, jednu ani po doplneni). Proste nic zvlastniho, jen pozadavek, at inzerat vypada, jak by rozumny inzerat vypadat mel. Nic vic.
Kdyz se Ti toto nelibi, nejsi ochoten se tomu podridit ani na vyzvu moderatora ale spise bys chtel na foru protlacit svuj pohled na "spravny inzerat", ktery je se zdejsim v rozporu, tak se nemuzes divit, ze se to libit moderatorum nebude - a myslim, ze se to libit nebude ani vetsine lidi na OF.
Smazanim se stalo jen to, ze se uroven inzeratu na OF udrzelo na pozadovane urovni. Nic vic. Pokud to nechces chapat, holt, Tvoje smula, ale osobni vec jsi z toho udelal sam.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: IQ 0

Příspěvekod mike » úte pro 4, 2018 18:44

@apuka: diky, jde nam prave o prehlednost a uroven. Jen doplnim: inzerat jsem nesmazal proto, ze byl blby (byl) a nedostatecny (byl), ale proto, ze napsal, at ho klidne smazu, cimz jsem to povazoval za vyresene a uzavrene. Naopak, puvodne jsem napsal, ze ho teda necham tak, jelikoz je to jeho vizitka. Holt si ji potreboval jeste vylepsit timhle vlaknem :twisted:

Porad by mne ale zajimal nazor ostatnich na pripadne omezeni inzeratu lidi, co sem prijdou jen inzerovat. Nechci delat anketu, protoze v tomhle pripade neni nepodstatne, kdo co napise. Bez toho by vysledek mohl byt ovlivnen lidmi ve stretu zajmu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49435
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: IQ 0

Příspěvekod HyundaiH1 » úte pro 4, 2018 18:52

Takže ještě jednou. Inzerát obsahoval vše co vyzadujete. Co prodávám, za kolik, záruka, cena a kontakt. Co je na tom špatného, když bych vše napsal v mailu nebo vysvětlil po telefonu? Pokud jsem si vsimnul, tak je zde spousta lidí kteří jenom inzerují. Je mě jedno že inzerát jsem nechal smazat, protože jsem to prodal jinde a bez zbytečných připomínek.
HyundaiH1
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob črc 28, 2018 14:33

Re: IQ 0

Příspěvekod mike » úte pro 4, 2018 18:59

Tak jeste jednou. Chceme, aby inzeraty mely jistou uroven. Aby se na ne stacilo podivat a bylo videt vse podstatne bez vyptavani mailem nebo telefonovani. Nejde o tebe, jde o ostatni. Ber nebo nech byt, jestli ti to nevyhovuje, mas plne pravo tady neinzerovat.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49435
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: IQ 0

Příspěvekod pavproch » úte pro 4, 2018 19:20

Jaxe s mikem velmi často neshodneme, tak v tomto přypadku s ním 100% souhlasím.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: IQ 0

Příspěvekod dudy » úte pro 4, 2018 19:22

@HyundaiH1
Herdek, dyk majk jasně psal, že inzerát se mu nelíbí, ale že ho nechá tak jak je. Pokud si mu na to odvětil a pochybuji, že by ho smazal, navzdory svému veřejnému posvěcení, svévolně, ať ho klidně smaže, tak nechápu co řešíš.
Kdybys normálně vzal na vědomí, že se moderátorovi znění nelíbí, ale přesto ho nechá, tak tu tvůj inzerát na jakési GTX boty AKU a nějaký cepín Petzl visí doteď.
A ten výpad: "ty zlý, cos mi to provedl..." to byla třešnička na dortu...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: IQ 0

Příspěvekod apuka » úte pro 4, 2018 22:44

HyundaiH1 píše:Inzerát obsahoval vše co vyzadujete. Co prodávám, za kolik, záruka, cena a kontakt. Co je na tom špatného, když bych vše napsal v mailu nebo vysvětlil po telefonu?
Ano, obsahoval vsechno. Asi jako kdybych napsal ja inzerat: "Prodam mirne ojete auto vyrobene koncernem za 50000 Kc bez zaruky." Toto Ti prijde normalni inzerat? Vzdyt se muzes poptat, pokud Te to zajima... Ze vlastne nevis, jestli Te ma zajimat nebo ne, protoze vlastne nevis, co se prodava je jedno - zavolej, napis, inzerujici Ti to vysvetli. (Tento fiktivni inzerat je konkretnejsi, mez Tvuj, koncern rozhodne vyrabi/-el min modelu aut nez AKU bor.) Fakt si myslis, ze se takto ma mezi normalnimi a rozumnymi lidmi neco prodavat? Pokud si chces s nekym pokecat, jsou na to vhodnejsi mista nez inzertni rubrika :wink:.

Kdybych chtel jit do extremu, priste by mohl nekdo inzerovat: "Prodam neco bez zaruky a bez uctenky za hodne penez. Kontakt SZ." Tam je asi tolik informaci, jako ve Tvem inzeratu a podminky formalne splnuje.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: IQ 0

Příspěvekod dudy » úte pro 4, 2018 23:13

Nikdy bych si nemyslel, že budu Apukovi za jeho striktní a jasné vymezení formulací tleskat, ale v tomto případě klobouk dolů, za jasnou formulací.
Se nám ti striktní vykladači občas hodí...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: IQ 0d

Příspěvekod HyundaiH1 » stř pro 5, 2018 6:00

Jenomže vy rádoby outdoor maniaci, inventář fóra a podobní asi nzeraty nečtěte. Já tam napsal vše podstatné. Na jiných portálech to pochopeno bylo a jí je prodáno. V tom případě děláte z lidí kteří sleduji vaše stránky neskutečně hloupé, jelikož nedokáží pochopit obsah. No jinde to očividně někdo pochopil.
HyundaiH1
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob črc 28, 2018 14:33

Re: IQ 0

Příspěvekod PaKo » stř pro 5, 2018 8:14

Já budu trošku OT, respektive jen vypíchnu to "kontaktování prodejce" za účelem sdělení více informací. Toto absolutně nesnáším. Ani nevím proč, ale když něco hledám na bazaru a chci něco konkrétního koupit, tak takové inzeráty rovnou zavírám a vybírám si skutečně jen z těch, které obsahují všechny informace. Ono to je i o tom, že platíte předem (a je jedno jestli na účet, nebo dobírkou - furt se dozvíte co vám přišlo až po zaplacení) a dávat peníze někomu, kdo prodává nějakou věc a je při sdělování informací tajemný jak hrad v Karpatech, to nepřidává moc na důvěře. Nehledě na to, že drtivá většina takových prodejců reaguje na doplňující dotazy na tom mailu třeba s týdenním zpožděním a ještě podrážděně ve stylu "co prudíš". Ne, takové inzeráty nemají absolutně vypovídající hodnotu...
PaKo
 

Re: IQ 0d

Příspěvekod dudy » stř pro 5, 2018 8:41

HyuhdaiH1 píše:Já tam napsal vše podstatné.


Si děláš prdel?
Dyk ten inzerát zněl:
Prodám GTX boty AKU vel.42 a cepín Petzl.
Já ho rozklikával kvůli botám v mé velikosti v nadpisu a nedozvěděl jsem se vůbec nic...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: IQ 0

Příspěvekod GreyMouse » stř pro 5, 2018 9:03

Tady je to samý škarohlíd. Mě, náhodou, žádný inzerát nepobavil tak jako tenhle :twisted:

Prodam_IQ_0.PNG
Prodam_IQ_0.PNG (1.3 KiB) Zobrazeno 5427 krát
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: IQ 0

Příspěvekod apuka » stř pro 5, 2018 9:56

@GM: :smt023 :smt082
HyundaiH1 píše:Jenomže vy rádoby outdoor maniaci, inventář fóra a podobní asi nzeraty nečtěte.
Nečteme. Jen mi nejde do hlavy, jaky zpusobem jsem se potom dostal k nekolika kusum sve vybavy od nekolika "inventaru fora" (dokonce i primo od dudyho), "outdoorovych maniaku" a pod., (ktere jsem v zivote nevidel, nikdy s nima osobne nemluvil a o kterych ani nevim, kdo jsou) z jejich prodejnych inzeratu na OF :(( :-k :-k :-k .
Kupodivu, vsechny jejich inzeraty byly takove, ze jsem vzdy presne vedel, co nabizeji a jedine, co jsme si pres SZ museli vybavit, bylo cislo uctu, kam zaplatit. Ano, predstav si, ze jsem se obcas i informoval pres SZ u inzerujiciho na nabizene veci - napriklad na skutecne rozmery (velikost pasu, obvod hrudi, delka rukavu a pod). Ale nikdy jsem se nikoho nemusel ptat, co to vlastne prodava - ani bych se neptal, jsem na tom podobne jako PaKo.

A promin, ale to, ze "na jinych portalech to pochopeno bylo" neznamena, ze "delame z lidi, kteri sleduji /tyto/ stranky neskutecne hloupe" ale spise neco malo vypovida o tech lidech, co to "pochopili". Ale, bohuzel, Ty to asi nepochopis...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: IQ 0

Příspěvekod PaKo » stř pro 5, 2018 11:18

Asi tak. Před necelým půlrokem jsem na bazaru kupoval zrcadlovku a pár nabídek bylo dost skoupých v popisu. Tak jsem na asi 5 napsal mail s dotazy, abych si v tom udělal jasno. 2 neodepsali vůbec, druhý cca za 2 dny a další dva cca po měsíci s polovinou odpovědí a dotazem, zda mám teda zájem :D
PaKo
 

Další

Zpět na Prodám

cron