Ultralight batoh HMG Southwest 3400 černý, velikost M

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Ultralight batoh HMG Southwest 3400 černý, velikost M

Příspěvekod shepi » čtv čer 7, 2018 10:16

Ahoj,
prodávám ultralehký batoh HMG Southwest 3400 velikosti M z Dyneema (cuben fibre) materiálu o hustote 150D. Objem bez límce cca 40L, s plným límcem až 55l.

Stav batohu:
Batoh je kupovaný v květnu 2018, minimálně používaný - jen dva týdny - a ještě dva roky v záruce u prodejce outdoorline.sk. Je zcela bez známek používání až na drobnou oděrku ve svrchní vrstvě dna batohu (viz foto). Důvod prodeje je nepadnoucí délka zad.

Fotografie aktualniho stavu, vcetne oderky:
https://drive.google.com/open?id=1iJTot ... _QOfZa17xM

Velikosti zad podle HMG:
https://www.hyperlitemountaingear.com/b ... size-chart

HMG Southwest info
HMG batohy jsou podle recenzí jedny z nejlepších na trhu ultralight výbavy pro svoji univerzálnost a bytelný design. Jsou téměř nepromokavé (Southwest ale má neizolovaný vstup na vodní vak), protože jsou vyrobené z voděodolného materiálu Dyneema (dříve Cuben Fibre) o densitě 150D, který je až ctyrikrat pevnejsi nez kevlar a 15x nez ocel a pritom lehoucky. Interní rám umožňuje přenos váhy na bederní pás a s tím nosnost do 18ti kilogramů. Nicméně v případě potřeby batoh směle vydrží i přes dvacet (vyzkoušeno) při vlastní váze necelého kilogramu.

Vlastní zkušenosti
Je dobré vědět, že při balení šustí, ale při chůzi - pokud není poloprázdný - nevydává žádné zvuky. Bál jsem se nedostatku ventilace, ale chodil jsem s 18ti kilo dva týdny v poušti a na horách a potil jsem se jen o málo víc, než se obvykle potím s krosnou Deuter Aircontact, vůbec mě to netrápilo. Osobně jsme ho vybíral na kombinované treky, kde jsou sekce při kterých je potřeba tahnout vodu a jídlo na nekolik dnu, a úseky, kde stačí minimální výbava. Zároveň jsem chtěl, aby batoh vydržel dele nez par let a nemusel jsem na nej brat ohledy v tezkem terenu. K tomu mi prisel jako ideální volba z nabídky na českém a slovenském ultralight trhu. Nedoporučuji na výbavu pod 6kg váhy, byl by to asi overkill. Ideální jako palubové zavazadlo.

Podmínky prodeje a kontakt
Prodejní cena v EU je 8900kč (352eur), nabízím za 6600,- Zároveň nabízím 5 dnů záruku na vrácení batohu, pokud by nesedl při vyzkoušení, případně je možné si ho nezávazně prohlédnout v Praze.
A rád zodpovím dotaz na mailu:
dendraka@gmail.com
shepi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob zář 20, 2014 19:58

Zpět na Prodám