Batoh Tatonka Yukon 50l dohodou

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Batoh Tatonka Yukon 50l dohodou

Příspěvekod Ondraj » stř lis 29, 2017 14:42

Prodám párkrát použitý batoh Tatonka Yukon 50 II. Jak název napovídá, jedná se o 50l batoh, kupovaný v Rock Point před 2.5 lety, takže už bez záruky. Více informací o batohu lze nalézt například zde: https://www.outdoorweb.cz/batohy/turisticke/Yukon-50-II-black-turisticky-batoh Prodávám, protože už mi 50 litrů nestačí, s foto výbavou se tam už nevejdu. Až na drobná umazání na něm není vidět, že by byl používán. Měl jsem ho na cca 10 cestách a na spoustě z nich zůstal v hostelu/kufru jako zavazadlo.

Umí takové ty běžné věci, co ostatní batohy. Dvoukomorový systém, kapsa na hydrovak s výstupem ven, plášťěnka (která je božská, protože se dá natáhnout v klidu i přes karimatku a vybavení na batohu z venku), rozepínatelné břícho, nastavitelná záda, píšťalka. Jediné, co mě na něm mrzí je absence kapsiček na bederáku. Ale moc jsem to neřešil, mám kapsy u kalhot.

Kupoval jsem za cca 4900, ale o prodejní ceně jsem ochoten smlouvat, navrhněte. Kontaktovat mě můžete na aliasoj zavináč outlook tečka com. Rád pošlu poštou, ale vždy preferuji osobní setkání, aby si kupující mohl zboží osahat a prohlédnout. To je možné v Praze.

Obrázek

Aktuální stav:

Obrázek
Obrázek
Ondraj
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 29, 2017 14:27

Re: Batoh Tatonka Yukon 50l dohodou

Příspěvekod Ondraj » sob úno 10, 2018 21:16

Prodáno.
Ondraj
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 29, 2017 14:27


Zpět na Prodám