Dámské sandály Teva Capri Universal, vel. 9,5 NOVÉ, 1800Kč

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Dámské sandály Teva Capri Universal, vel. 9,5 NOVÉ, 1800Kč

Příspěvekod filipjalal » úte lis 21, 2017 20:40

Ahoj
nabízíme nové, ani jednou nošené sandály Teva Capri universal Women ve velikosti 9,5 (což je US, 7,5 UK, 40,5 EU).
Sandálky jsme koupili na svatbu, ale nesedly velikostně a tak posíláme dál.
https://www.hudy.cz/sandaly_damske/teva ... olate.html

Jsou v záruce (od 7.6.2017), faktura přiložena, koupeno v Hudy. Originál zabaleno, od svatby nám tu leží, až teď jsme se dokopali je nabídnout dál.

Vyzkoušení a osobní předání ideální v Brně, dal by se domluvit teoreticky Jidřichův Hradec, případně někde na trase. Jinak posíláme poštou, samozřejmě bez záruky, že vám bude sedět velikost.

Fotografie na vyžádání.
Kontakt: preferuji email filipjalal(todivnýáčko)seznam.cz, telefon 731 028 481
Cena: 1800Kč (dohoda možná) + poštovné 120Kč
Budeme rádi, když si najdou novou majitelku.
ahoj

Filip a Terka
Protože jsem poznal muka žíznivé touhy, chtěl bych vykopat studnu, z které by i jiní mohli pít. E. T. Seton

Brouk
www.tohanace.webnode.cz
http://www.hanace.info
Uživatelský avatar
filipjalal
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv lis 24, 2011 23:03
Bydliště: České Budějovice

Re: Dámské sandály Teva Capri Universal, vel. 9,5 NOVÉ, 1800

Příspěvekod mitau » úte lis 21, 2017 20:55

Nedalo mi to, kliknul jsem na odkaz a tam se ukazalo, ze Hudy ma ty sandaly v posledni velikosti, tak je vyprodava za 1400,-. Chapu, ze je to jina velikost, ale i tak bude potreba notna davka stesti, aby je nekdo za tu cenu koupil. O sandaly nemam zajem a nesnazim se jen srazit cenu. Jen mi proste prislo, ze i kdybych takovy vyrobek hledal, tak bych se pro tenhle inzerat nerozhodl.

PS: Alespon vas inzerat drzim hezky nahore, tak se na me za ten nekonstruktivni prispevek nehnevejte :)
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56


Zpět na Prodám

cron