Výprodej nepoužitých věcí (vel. M)

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Výprodej nepoužitých věcí (vel. M)

Příspěvekod mitau » stř srp 23, 2017 0:02

Prošel jsem skříň a narazil na různé věci, které z různých důvodů (unáhlená koupě, dary, špatná velikost) jsou nepoužité a nebo skoro nepoužité a určitě ještě někomu udělají dobrou službu. Na požádání cokoli nafotím, jen se mi s tím teď nechce dělat. K většině věcí asi dohledám i účtenky, ale nemůžu to úplně zaručit.

Devold Duo Active vel. M dlouhé nohavice
Úplně nové, v originální krabici. Po vyzkoušení trika jsem se rozhodl, že pro dlouhé nohavice nebudu mít využití a nikdy jsem je neoblékl.
Cena: 800,-

Inov-8 Calf Guard vel. M
Nové, jednou vyzkoušené na nohu, nikdy jsme vnich neběžel. Cena ze závodu, sám preferuji dražší návleky od Compressportu.
Cena: 300,-

Salomon S-lab Peak 20 vel. L
Špatná velikost, bohužel bych potřeboval velikost M a možná klidně i S. Nový batoh ještě s visačkami. Rád vyměním za i klidně lehce použitý stejný batoh v menší velikosti nebo prodám, o ceně se dá jednat.
Cena: 2500,-

A ještě pár trochu používaných věcí:

černé triko Compressport Trail vel. M
První verze bez kapsiček u pasu. I tak se mi ale spodek vyhrnuje kvůli hodně úzkému pasu, takže ho skoro nepoužívám.
Cena: 500,-

Deuter Futura 32
Starší verze šedo-červená, nesedí mi záda.
Cena: 1800,-

U všeho ideálně osobní předání v Praze a nebo můžu poslat poštou (v tom případě je k ceně nutné připočíst poštu, jeden kus oblečení ale většinou jde poslat i jako větší obálka a ne jako balík, tak to nebude tak drahé).¨

Kontakt: mtopfer ZAVINUTEC gmail.com
Naposledy upravil mitau dne ned úno 4, 2018 22:48, celkově upraveno 5
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Výprodej nepoužitých věcí (vel. M)

Příspěvekod mitau » úte říj 24, 2017 14:11

sleva, up
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Výprodej nepoužitých věcí (vel. M)

Příspěvekod time.warp » úte říj 24, 2017 14:34

Ahoj, mám zájem o ty trička craft a devold. Jaké jsou prosím barvy? Díky za info.
time.warp
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: úte dub 3, 2007 18:43
Bydliště: kopřivnice

Re: Výprodej nepoužitých věcí (vel. M)

Příspěvekod mitau » úte říj 24, 2017 15:09

Craft je světle modrý - asi takovýto https://www.spoke-store.com/photos/original/33171-craft-active-crewneck.jpg
Devold je černý s drobnými světlejšími tečkami (dané dvouvrstvou tkaninou) ve verzi Zip Neck - tj. vysoký límec na zip - podobné https://norwayshop.sk/777-thickbox_default/devold-duo-active-man-zip-neck.jpg akorát bez potisku na boku a s DEVOLD na límci vyšitým bíle. Kdyžtak můžu večer nafotit.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Výprodej nepoužitých věcí (vel. M)

Příspěvekod time.warp » stř říj 25, 2017 19:26

Ahoj, poslal jsem Ti včera soukromou zprávu.
time.warp
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: úte dub 3, 2007 18:43
Bydliště: kopřivnice

Re: Výprodej nepoužitých věcí (vel. M)

Příspěvekod mitau » pon pro 11, 2017 1:02

Trička Craft a Devold prodaná, zbytek stále volný.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Výprodej nepoužitých věcí (vel. M)

Příspěvekod mitau » čtv led 25, 2018 12:50

Popletl jsem velikosti batohu pordavam Futuru 32 a ne 38 (upraveno v prvnim prispevku), ledvinka Inov-8 rezervovana.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Výprodej nepoužitých věcí (vel. M)

Příspěvekod Bivoj4 » pát led 26, 2018 6:22

Psal jsem již dříve že beru ledvinku
Bivoj4
nováček
nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř bře 22, 2017 8:11

Re: Výprodej nepoužitých věcí (vel. M)

Příspěvekod mitau » ned úno 4, 2018 22:47

Inov-8 ledvinka a boty Salming pryc.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56


Zpět na Prodám