Nová Forever 2L Gore-Tex Quiksilver hard shell jckt 3690 Kč

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Nová Forever 2L Gore-Tex Quiksilver hard shell jckt 3690 Kč

Příspěvekod lukass » sob úno 25, 2017 22:29

Ahoj,

Prodám Quiksilver Forever 2L GORE-TEX Snow Jacket sezóna 2015/2016.

Foto: http://buyersguide.freeride.cz/2016/kat ... -1546.html v reálu je sytější modrá, jak je to nasvícené, je to takové vyblitější, normálně na barevný věci moc nejsem, ale tahle mne na prodejně uchvátila a po vyzkoušení ještě víc)

Cena : 3690 Kč :). Fungl nová včetně visaček. Doporučená cena cca 9000 Kč

Důvod prodeje: Mám Tilak Evolution Ogre a dvě šusťákovky na léto, tak bundu nevyužiju.

Záruka: Bunda je koupena v únoru 2017 v prodejně Quiksilver a je k ní paragon o zakoupení, je tedy v záruce.

Velikost: XS ale pozor, velikost zkresluje, mám 182 cm a 76 kg (džíny si kupuju 32-34 v pase, nejsem tedy žádněj hubeňoru ani prcek) a sedí mi perfektně na šířku i na délku (má totiž volnější střih na freeski/snowboard).

Mám rád slim fit střih, když bunda pasuje a ne pytle. Zkoušel jsem i velikost S, ale bylo zbytečně volné (na freeride asi dobrý, ale chtěl jsem něco civilního trochu víc na tělo do města, na výlety na hrady a zámky na procházky po horách a tak..). I přes svojí výšku a váhu pod bundu v poho nacpu tričko, hrubší košili a merino svetr nebo i light down slim fit bundu (Helly hansen 400 g 700 cuin).

Kontakt: maoop@email.cz. Osobní předání a možnost vyzkoušení v Praze.

Popis:
Prodám novou špičkovou hard shell bundu z materiálu Gore-Tex 2L nejen na lyže a snowboard (kupoval jsem jí na celoroční využítí, v zimě na peří, v létě do deště a do nepohody). Bunda působí mechanicky velmi odolným dojmem, za mne na omak srovnatelné s Tilak Evolution, prostě poctivý hrubší materiál, u kterého se nemusíte bát o něco zavadit, ne žádny šusťáček.

Bunda má podšívku, větrací panel podél páteře a je bez zateplení.

Gore-Tex 2L Hard shell
YKK® zip Aquaguard®
Špičkové obšití druků, výstupů lankového stahování atd.
Pohodlné zateplovací vsadky v rukávech s otvorem na palce
Parádní vysoký límec - miluju to na Tilaku a tady je to taky :)
Fleecové vsadky v oblasti brady.
Luxusní kapsička na lyžařské (či dioptrické) brýle.
Jednodotykové stahováné v pase a kapuce. (Stejné provedení jako u tilaku Evo)
Sněhový pás s druky na přichycení kalhot.
Samozřejmě podlepené švy.
Vnější náprsní kapsa s nepromokavým zipem se zátěrem.
Odvětraný panel v oblasti páteře.
Prostorné boční kapsy kryté légou.
Vnitřní prosotrná sítovaná kapsa (vejdou se tam v poho lyžařské rukavice)
Prostorná vnitřná náprsní kapsa na zip (podél centrálního zipu) vejde se peněženka či smartphone - u mne obojí.
Nastavitelný sklon kapuce na sucháč (taky mám u Tilaku Evo a cením)
Super jsou velké dovětrávací otvory v podpaží se síťkou s možností rozepnutí pomocí jedné ruky.
Prodloužený zadní díl.
Stahování rukávů na suchý zip.

Spousta vychytávek funkčně shodná s Tilak Evolution. Co taky na dobrých Gore bundách vymýšlet že :D

Peace Lukas
lukass
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 8, 2011 19:46

Zpět na Prodám