Hilleberg Staika

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Hilleberg Staika

Příspěvekod Michal82 » pon srp 29, 2016 19:52

Prodám stan - HILLEBERG STAIKA - červený

Kompletní záruka v Hanibalu ještě více jak rok.
Kompletní obsah balení, všechny obaly, doklady.
Stav jako novej z obchodu bez kosmetické nebo jiné vady.
Důvod prodeje je, že na outdoor nebude čas a chci se věnovat jinému zájmu (nemám pro takový stan teď využití na výhled 2-3 let minimálně)

Cena je 20000

Kontakt je 737769989

Tak snad už nic nechybí - fotky jsem vkládal do vlákna o Hillebergu.

Případné dotazy rád zodpovím - můžete zanechat číslo, klidně zavolám (flat).
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Guly » čtv zář 1, 2016 4:27

Koľko nocí sa v ňom spalo? Nebolo to v kuse dva až tri mesiace?
Guly
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: ned srp 2, 2015 20:51

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Michal82 » čtv zář 1, 2016 6:43

Ahoj ne 3 měsíce jsem v kuse používal Hilleberg Akto. (mimochodem jsem ho prodával v top stavu s vizuálními známkami použití - kolíky).
Staika má 40 nocí.
Stan je opravdu jak z obchodu - to garantuji - sem dost pečlivej a používal jsem podložku - nemá ani odřené kolíky, ani zašpiněné konce provázků co se upínají na kolík. Podlaha stanu je samozřejmně ve 100% stavu bez požkození a bez známek použití.
Pokud jsi opravdu zájemce mohu nafotit detaily a poslat ti je mailem.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Michal82 » čtv zář 1, 2016 12:10

image.jpeg
Kolíky a tyče bez známek použití

image.jpeg
Podlážka bez známek použití

image.jpeg
Šňůry bez známek použití




Tak sem vyfotil aktuální stav - pokud by chtěl někdo kvalitnější fotky a nějaké detaily tak mailem.
I tak je vidět, že stan je funglovka - kdybych byl ,,sviň....ě,, mohl bych zaručit, jelikož mám i návod a vysačky, i na sáčku s kolíkama je originál samolepka - že kdyby si to dal někdo do obchodu, zákazník nepozná, že byl stan použitý - prostě stav je bez debat jak po vybalení ;)
Jinak mohu ukázat - České Budějovice, Tábor, Praha - vážným zájemcům, nebo se můžete přijet podívat Tábor.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Michal82 » čtv zář 1, 2016 12:42

image.jpeg
Postavený stan

image.jpeg
Složenej stan



Zde fotky jak jde stan složit do malého balíčku (bez tyčí a kolíků) a jak vypadá postavený, ale to už si určitě případný zájemce zjistí.
Pokud by někoho cokoliv zajímalo rád odpovím.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod grco » čtv zář 1, 2016 14:35

Celkom dobra cena
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod budo » čtv zář 1, 2016 14:43

Celkom dobrý stan :D
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod grco » čtv zář 1, 2016 14:47

No nevim, keby bol aspon o pol kila lahsi, tak ho mozno vemu :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Michal82 » čtv zář 1, 2016 14:59

Váha jde srazit tím, že necháš doma obaly. Ano není to lehký stan, ale nabídne ultimátní stabilitu a odolnost - 40 nocí na Skotských ostrovech a na stanu nepoznáš, že byl venku. Podlaha je 100D Nylon - tropiko a vnitřní stan 40D. Konstrukce drží pevně i bez použití vypínacích lanek a kolíků.
Pokud tě zajímá něco víc nech mi číslo mohu zavolat.
Váha je sice vyšší ale opravdu to stojí za to - a zbalit doporučuji stan extra do malé kuličky a tyče přiděláš z venku k batohu a skoro o něm nevíš ;)
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Guly » sob zář 3, 2016 1:39

No nevim, kdyby byl 15tisíc, tak ho možna vemu :)
Guly
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: ned srp 2, 2015 20:51

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Michal82 » sob zář 3, 2016 6:47

Kdyby byl Cayman pod milion tak ho taky možná vemu.

Cena nového je skoro 30 tisíc, takže 20 za stan v úplně stejném stavu (ten stav garantuju a samozřejmně ho dotyčnému předvedu a nechám ho vše si prohlédnout) mi přijde více než dobrá.

O ceně nesmlouvám vím co a v jakém stavu prodávám.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Guly » sob zář 3, 2016 21:00

Bol 40 dni používaný, čo rozhodne málo nie je. Má hmotnosť 4 kg, teda na 99% turistiky nevhodný. Nákupná cena je u mňa na poslednom mieste.
Pre niekoho, kto sa chystá na Antarktídu možno dobrá kúpa, prípadne pre niekoho neskúseného a naivného.
Ani ja nesmlouvám! Píšem, že za 15 by možno pre mňa malo cenu o ňom rozmýšľať. Keby som ho potreboval na to, na čo je určený, tak by som rozhodne použitý 40 dní nekúpil, ale kúpil si nový a nie v tej agresívnej červenej farbe
Nechápem Tvoju podráždenú reakciu. Len som napísal, že 15 000 by pre mňa cenu mal. Tak isto aj tie tebou ponúkané La Sportivy. Za 100 € mi ich môžeš rovno poslať. Viem, že reálnu cenu majú vyššiu. Pre mňa však nie. Tým sa Ťa nijako nechcem dotknúť.
Guly
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: ned srp 2, 2015 20:51

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Michal82 » sob zář 3, 2016 22:34

Ano byl použitý 40 dní - přijeď se na něj podívat a jestli najdeš jedinou oděrku tak ti rád proplatím cestu.

Hilleberg dává záruku tuším 5 let.

Jak jsem psal na stanu nepoznáš, že byl venku.

Váhu netřeba řešit, není to lehký turistický stan. Že je to stan pro někoho naivního mi přijde zcela mimo - ten stan má jasné určení a buď víš na co jo kupuješ a proč a nebo ne. V odolnosti ve větru a materiálu, typu konstrukce, není mnoho stanů, které se dají srovnávat.

Barva - pokud bys ho chtěl na účel ke kterému je určený potom ta barva rozhodně není mimo.

Moje reakce vůbec není agresivní - jen nemám rád, když někdo k jasně zadanému inzerátu začne psát finanční nabídky na zcela jiné částky, bez toho aniž by dotyčnou věc viděl nebo se alespoň snažil osobně informovat o stavu a snaží se přesvědšovat prodávajícího, že je předmět zákonitě opotřebený a nemá danou hodnotu.

Takže ti děkuji za tvé osobní zdělení jakou cenu pro tebe mají věci které inzeruji, ale cena je jasně daná a rozhodně nejsem v situaci kdy bych nějak nutně potřeboval prodat.

Buď hledáš to co nabízím a respektuješ cenu, nebo ne.

Nic proti tobě, jen zřejmně pro tebe bude vhodnější podívat se po jinét typu stanu - lehčí, levnější, v jiné barvě a zřejmně i jiný typ.

No i tak díky za komentáře a názory - i když se neshodujem.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Guly » ned zář 4, 2016 2:02

Pýtať môžeš koľko chceš, predať však len za toľko, koľko je niekto ochotný dať! Keď nemáš záujem, tak nereaguj! Potom nebudem ani ja. Je to o ponuke a dopyte, nie o tom čo máš alebo čo nemáš rád.
Škoda, bol by to výborný pevný stan pre vnučky do záhrady. Keď nedáš, tak nedáš. Neobesím sa preto, ba ani do studne neskočím. :)
Guly
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: ned srp 2, 2015 20:51

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Michal82 » ned zář 4, 2016 7:56

Podívej se, když neprodám tak neprodám - tak si ho jednoduše nechám, bude mi ležet ve skříni a třeba ho někdy časem zase použiju - inzerát je tu pár dní nemám problém inzerovat rok, dva. Pohádka o vnučkách mě pobavila.

Tím bych to uzavřel - cena je pevná.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Guly » ned zář 4, 2016 10:28

To nebyla pohádka. Do zahrady, prípadne do kempu.( 140 cm šírky bez nutnosti kolíkovať) Bavíš sa bezdôvodne. Na iný účel by som využitie pre mňa nevidel.
Guly
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: ned srp 2, 2015 20:51

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Michal82 » ned zář 4, 2016 10:33

Promiň ale kupovat stan v této ceně pro děti na zahradu mi přijde zcela mimo - to jim kup něco z Decathlonu a udělá to tu samou službu za zlomek ceny ;)

No mě se alespoň aktualizuje inzerát ;)
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Guly » ned zář 4, 2016 10:56

Mne zase prišlo viac mimo, keď si si ho kupovall Ty. Akosi Ti to outdoorovanie dlho nevydržalo. Človek sa vraj najlepšie učí na vlastných chybách! :)
Moc Ti vadí, že na to mám a nemusím kupovať v decathlone? Ty teda máš starosti! Druhým radíš a sebe poradiť nevieš!
Guly
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: ned srp 2, 2015 20:51

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Michal82 » ned zář 4, 2016 11:18

Sorry ale teď už jsi opravdu mimo.
Mě stan posloužil dobře a kdybych se teď nechtel usadit v ČR a byl bych dál v UK tak bych ho používal dál.
Člověk co na to má by se zde nesnažil tak trapně smlouvat za něco co si ještě ani neprohlídnul.

Nic prosím správce ať to od mého příspěvku 1. žáří 15:59 dále smaže, pokud může. Děkuji.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Guly » ned zář 4, 2016 14:12

Neposlúžil ti dobre. Ak je v stave o akom píšeš, tak rozhodne ti 40 dní neslúžil! Dôkazom pre mňa je aj tá Tvoja nástojčivá potreba presviedcať okolie a hlavne asi seba, že si dobre kúpil. Poslúžil len Tvojej samoľúbosti a predvádzaniu sa. Predaj ho spolu s topánkami, batohmi, dobrých vecí sa treba rýchlo zbaviť tak ako krátkodobo trvajúcej lásky k outdooru. Bazárové a pokecové stránky sú zrejme Tvojim životom a trvalou láskou. Zanechávam Ťa im aj s Tvojimi skúsenosťami, sebeláskou a sebaobdivom.
Vale!
Guly
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: ned srp 2, 2015 20:51

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Michal82 » ned zář 4, 2016 14:54

Dobře ty ;)
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod pavproch » ned zář 4, 2016 15:37

mazat nic nebudu, ale KUWA nehádajte sa
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28128
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod mike » ned zář 4, 2016 15:54

Jsem ochoten to smazat, ale potrebuju link na prispevek, kde zacit. Cas nestaci, ten zalezi na nastavenem casovem pasmu a uvedeny nevidim. Sice vim, ktery to asi je, ale link bude jisty.

@Michal82: zvlaz ale, jestli to neni skoda, takovy bizar se hned tak nevidi ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Michal82 » ned zář 4, 2016 16:39

Aha no hele já nad tím teď uvažoval, nic špatného sem tu nenapsal, snažil jsem se mu několikrát říct, že cena je pevná a takto s ním rozhodně o ceně jednat nebudu a i když ten stan není třeba pro většinu lidí zde úplně vhodný na druhou stranu na něm není nic špatného a za stav ručím.

Tím posledním příspěvkem to dobře nakopl, tak já myslím, že každému bude jasné, že zde šlo o něco úplně jiného.

A to že prodávám vybavení na tom taky nic špatného nevidím - prostě v UK sem měl čas a tak sem se tomu chtěl věnovat - teď se vracím do ČR a čas na to mít nebudu, vrazil sem teď do cyklistiky 70 a chci se zas ve zdejších podmínkách věnovat tomuto tak inzeruji výbavu - když neprodám nic se neděje, třeba to někdy ještě použiju.
Zrovna tak po roce prodávám telefony a nemyslím si že iPhone je špatnej, nebo po třech letech BMW - prostě si nedělám citový vztah k věcem - koupím použiju a když pro to pak nemám využití, nebo chci něco jiného tak to prodám.

Tak to zde tedy prosím nechte.

Díky.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod dudy » pon zář 5, 2016 5:55

Taky prosím nechat.
Ta hláška iPhonem a BMW je dobrá.
:twisted:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod Michal82 » pon zář 5, 2016 7:05

Tím sem chtěl říct, že to sou taky dobré produkty a i tak jsem je poslal dál. Jak zde naznačoval, že dobrých věcí je tréba se hned zbavit.

PS: to sem nepatří, ale 6s Plus 64GB šedej v top stavu bez kosmetické vady - a zvažuji prodej - podle toho co bude mít ta 7 čka. Kdyby byl zájem ;)
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod mike » pon zář 5, 2016 21:59

Nepatri, jinak bych musel delat Gulyho a nabidnout ti, ze kdyz mi das 5k, tak ten kram ekologicky zlikviduju :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod budo » úte zář 6, 2016 0:14

mike píše:Nepatri, ...


viewtopic.php?f=37&t=9977 - něco jsem přehlíd? (jinak slušný počtení :mrgreen: )
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod mike » úte zář 6, 2016 0:34

Jsme outdoorforum a ne vetesnictvi ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Hilleberg Staika

Příspěvekod budo » úte zář 6, 2016 0:45

Ne, že bych měl o půl druhé na programu s tebou diskutovat o konkrétních věcech, na kterých mi nezáleží a týkají se druhých. Rád bych ale z principu dostal odpověď na to, kde je definováno pravidly, že se tady nesmí nabídnout k prodeji iPhone. search.php?keywords=telefon&terms=all&author=&fid%5B%5D=10&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Hledat
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Další

Zpět na Prodám