Predám turistický batoh Deuter Aircontact Pro 50+15

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Predám turistický batoh Deuter Aircontact Pro 50+15

Příspěvekod wawrik » stř lis 7, 2012 11:28

Predám turistický batoh Deuter Aircontact pro 50+15, tmavomdrý, štvorročný, používaný. Farba modrá, nesie známky používania, ale žiadne povoľujúce švy, prasknuté pracky ani poškodené zipsy, všetko funguje ako má. Jedna malá dierka vo veľkosti špendlíkovej hlavičky, a menšia takmer neviditeľná vo vrchlíku. Fotky sú doplnené v príspevku nižšie.

Nemám k nemu pláštenku, buď som ju stratil alebo mi ju ukradli na letisku. Ale zasa k tomu mám popruhy, ktoré urobia z odopínateľného vrchlíku malý ruksak, napríklad do lietadla.

Batoh má čelný vstup s masívnym zipsom, bočné kapsy a vynikajúci chrbtový systém. Veľmi pohodlný aj pri nosení ťažkých nákladov. Dôvod predaja: prechod na ultralight.

Cena 50 €.

Som z BA, viem doručiť do Prahy.
deuter.JPG
deuter.JPG (74.72 KiB) Zobrazeno 2768 krát
Naposledy upravil wawrik dne stř lis 7, 2012 15:47, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Predám turistický batoh Deuter Aircontact Pro 50+15

Příspěvekod filipnor » stř lis 7, 2012 12:37

Ahoj, napsal jsem ti SZ, mám předběžně zájem :wink:
Filip
filipnor
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 7, 2012 12:22

Re: Predám turistický batoh Deuter Aircontact Pro 50+15

Příspěvekod wawrik » stř lis 7, 2012 15:43

Dopĺňam sľúbené fotky. Tá dierka, o ktorej som si myslel, že nie je skrz, tak je aj vo vnútornej podšívke, veľkosť asi špendlíkovej hlavičky.
P1030138.JPG
P1030138.JPG (56.13 KiB) Zobrazeno 2686 krát

Plus som našiel ešte jednu vo vrchlíku, ale menšiu. Ani jedna ani druhá nie je nič, čo by bránilo správnej funkcii batohu alebo nešlo zašiť.
P1030141.JPG

Ešte jednu vec som zabudol - nemám k nemu pláštenku, buď som ju stratil alebo mi ju ukradli na letisku. Ale zasa sú k tomu popruhy, ktoré urobia z odopínateľného vrchlíku malý ruksak, napríklad do lietadla.

Doplním to aj do textu v pôvodnom inzeráte.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11



Zpět na Prodám