Garmin Forerunner 645 Music

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Garmin Forerunner 645 Music

Příspěvekod mitau » pát pro 15, 2023 9:13

Ahoj,
prodam GPS hodinky Garmin Forerunner 645 Music v dobrem stavu. Udelal jsem si radost a presel na Coros (dost subjektivni duvody - pro me lepsi aplikace/metriky; sympatie ke znacce), tak Garminy prodavam. Kdybych nosil hodinky cely den, tak bych asi zustal u tech Garminu - jsou prijemne lehke a male a pritom s kovovou lunetou vypadaji celkem dobre (subjektivne). Ze zajimavych funkci - breadcrumb navigace, platby pres GarminPay, vice info u vyrobce. Pred rokem nebo dvema (nechce se mi to dohledavat) mi je kvuli zavade na starych Garmin vymenil, takze vlastne nejsou tak stare. U techto hodinek byl vyrobce trosku nekonzistentni v kvalite displeje - stare byly pri podsviceni namodrale, tyto maji krasnou cernou i se zapnutym podsvetlenim. Ale zaruku na ne logicky uz nemam.

Pridam druhy nabijeci kabel a cerveny pasek z Ciny (kdyz me na chvili nebavily cerne hodinky)

Stav je velmi dobry - zadne skrabance na skle, pri blizkem pohledu par malych skrabancu na lunete, ale nic vyrazneho.

Idealne osobni predani v Praze nebo Zasilkovna (+80Kc)

Cena: 2500Kc

Kontakt SZ nebo mtopfer@gmail.com
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Zpět na Prodám