pavprochův prodej: lyžáky Fischer Ranger + 26" bajk Merida

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

pavprochův prodej: lyžáky Fischer Ranger + 26" bajk Merida

Příspěvekod pavproch » ned kvě 8, 2022 12:57

Budete si klepat na čelo (já si sobě sám taky klepu) - na jaře nabízet lyžařské věci....
Začnu zeširoka: Dyž sem ešče lyžoval, pořídil sem (v září 2020) nové lyžáky na sjezdování a odložil je v krabici v garáži než začne sezóna. Pak přišel Covid, pak přišla moje mrznoucí ruka, pak zase Covid a ruka mrzla/mrzne dál = dva roky sem už nestál na lyžích a na ty lyžáky úplně, ale úplně zapoměl (ta krabice byla v místě, že na ni nebylo moc vidět).

No a neska sem v garáži dělal úklid a na tu krabici narazil..... jak píšu, dva roky sem už nestál na lyžích, bůhví, kdy se na ně zase postavím, esli vůbec (ale ... bajka sem taky na 5 let musel vynechat a paxe dokázal k němu vrátit, tak třeba jo). Takže ty lyžáky sou mi naprd, čuli:

Mám na prodej NOVÉ NEPOUŽITÉ lyžáky Fischer RANGER FREE 130 WALK (black) velikost 28,5 Mondo (EU44).

Obrázek

Koupeno září 2020 v hudy.cz (čuli jsou ještě kousek v záruce) za nějakých 12tis Kč, cenu (ani minimální) nestanovuju, nabídněte, budu ráth, dyž někomu udělají radost.

Kontakt tu skrz SZ.

Recenze.

Pár fotosů:
DSC_0003.JPG

DSC_0002.JPG

DSC_0001.JPG
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochův prodej: lyžáky Fischer Ranger + 26" bajk Meri

Příspěvekod pavproch » ned črc 10, 2022 10:28

Po dohodě s juniorkou a juniorem (a protože mám neska restday = uklízel sem = zistil sem že už jen překáží, nikdo ho už nepoužívá) nabízím:

26" bajk MTB Merida Matts
- rám asi 15" (= pro děcka)
- vidle Manitou Skareb
- Shimano Alivio 3*8 převodů
- další výbava a jak vypadá je vidět na fotkách
- vše funguje, ale je to špinavé a několik let na tom nikdo neseděl
- bez záruky, bez papírů
- EXTRA LEVNĚ - nabídněte
- PODMÍNKA: VLASTNÍ ODVOZ (Rožnov p. Radhoštěm), nikam to nepovezu ani neposílám!

Návazně na dotaz: ten bajk má hodně malý/krátký rám, IMHO je pro postavu max 155-160 cm, větší postava se na něj asi neposkládá.

Merida1.jpg

Merida2.jpg

Merida3.jpg

Merida4.jpg

Merida5.jpg
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » úte zář 20, 2022 10:18

A mám ještě jednu věc: nový, nevybalený OEM toner Canon C-EXV 33Bk (1 kus) - zbyl mi po umřité kopírce, už mi je tím pádem k ničemu, tak kdyby se někohu hodil. Inzeruju ho i jinde.

Hop pro lyžáky (už i nasněžilo!) a bajka.
pavproch
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod mike » úte zář 20, 2022 21:02

OMG, privezte mu nekdo pred barak kontejner nebo s tema lezekama neprestane otravovat :roll:
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pavproch » stř zář 21, 2022 10:41

Nepyskuj.

Ty lyžáky sem neska (znova) upíchnul i na annonci a avízo, je před sezonou, třeba o ně někdo projeví zájem...
Pořizovací cena u nich byla asi 12tis, ale dávám VÝRAZNOU SLEVU - NABÍDNĚTE (klidně i za polovic nebo mín)
pavproch
Moderátor
Moderátor

Zpět na Prodám