RockPoint vs. Hudy

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: pavprochův prodej: MSR titan kettle

Příspěvekod Dromedaro » úte bře 21, 2023 19:21

Tenhle hrnek mám, je dobrý. Já jej kupoval asi dva roky zpátky za nějakých 1700Kč, už nevím přesně. Ty titanové věci takto bohužel stojí. S tím Hudy má Mike pravdu, já už se do jejich eshopů ani nedívám, protože dříve mi to vycházelo při srovnání, že to tam mají drahé. Vlastně se divím, že v dnešní době srovnávačů jako jsou Heureka atd se tohle výrazné předražování ještě někomu vyplácí. Cokoliv kupuji, tak dávám do Heureky a pak jdu od nejlevnějších po nejdražší a zastavím se u prvního seriozního eshopu s kterým mám dobré zkušenosti nebo který má dobré recenze.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: pavprochův prodej: MSR titan kettle

Příspěvekod ntz » úte bře 21, 2023 19:27

tady jsem nedavno rekl, ze hudy je extremne predrazenej .. shodou okolnosti @pavproch i @apuka prispechali hudymu na pomoc .. ja u hudyho nekupuju *nic* uz roky i kdyby to jinde nemeli .. proste hudy ne .. driv jsem u hudyho kupoval, hudy ale nepochopil, ze je jina doba nez pred 20ti lety a pokud proste trva na tom mit v cesku 35 kamennejch obchodu, tak to jinak ani dopadnout nemuze ..
ntz
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: pavprochův prodej: MSR titan kettle

Příspěvekod mike » stř bře 22, 2023 16:45

:roll: ty musis mit furt neco extra... Co kdybys to delal konzistentne jako to delame u vsech ostatnich inzeratu? Prodejce napise prodano, nekdo z nas to zamkne a vyreseno.

Jestli na tom trvas, tak Hudy vlakno bude asi dobre.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: pavprochův prodej: MSR titan kettle

Příspěvekod Dromedaro » stř bře 22, 2023 16:51

Mám moc bujnou fantazii. Když PP dříve zmiňoval zelený čtvereček, myslel jsem, že je to nějaká PP přezdívka pro Alzu. Jako, že ho ten uřvaný zelený Alzák štve, tak říká zelený čtvereček, přičemž ten čtvereček je výraz pro kosočtverec, jako že alzák je p-ča... :lol: :D
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: pavprochův prodej: MSR titan kettle

Příspěvekod Lipon » stř bře 22, 2023 17:11

to jek nápověda z Krycích jmen :-)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » pát kvě 5, 2023 12:29

Mam docela zajimavou zkusenost s Rockpointem... Manzelce jsem vyreklamoval jeji Hoka One One Chalenger ATR6 (presneji, chtel jsem, aby poradne prilepili gumy na podrazce, kdyz se na sedmi mistech uplne odlepovaly - no a oni toto nebyli schopni udelat do mesice), tak si potrebovala koupit nove. Chtela stejne, ted k tomu to maji za velice slusnou cenu. Vybrala barvu, velikost a objednal jsem. Prislo to - uvnitr u spicky nejake hrboly pri siti a tlaci to. Objednal jsem druhy par - jedna bota uplne v pohode, tam neni zadne siti, jen jednolity textil, ve druhe bote zase hrboly, nejaky kus tvrdsi latky precniva pres siti (? to tam vubec nema byt). Tak jsem napsal do RP, jestli by se nepodivali na sklade, kde jeste meli mit dalsi tri pary, ze by zkontrolovali na tu vadu.
Kupodivu, poverili nekoho na sklade a udelali to. U dvou paru zjistili stejny problem. Tak ted mi budou posilat sem na prodejnu radeji vsechny tri krabice, abychom - pripadne dokopy s tou jednou spravnou botou :-) - zkusili dat dokopy jeden funkcni par...

Za to je docela chvalim. Zato moc chvaly pro Hoka ode mne asi nebude. Z peti paru na sklade ctyri vadne, kdovi jak na tom je paty... to neni uplne skvela vizitka vystupni kontroly. A to Hoka to nesije v Italii, ze by to bylo z patecni odpoledni smeny...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Mawenzi » čtv kvě 11, 2023 15:39

pls nevite nekdo, jestli v RP vraceji na darkovou poukazku? (darkovou poukazku v nizsi hodnote).

Chci se jit podivat zitra na kratasy, zakaznickou linku sem prosvihla o 10 minut, ale moje poukazka je na 2000 czk a ten litr bych si rada nechala na pozdeji, kdybych si chtela koupit jeste neco drazsiho, at za to jen nenakoupim kybl dehydra, kteryho mam ted plnou polici...

(sem si za posledni asi dva roky navykla nosit kratasy ale 100% bavlna neni uplne onco:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Dromedaro » čtv kvě 11, 2023 15:54

Bohužel nevrací, mají to na webu.

Rockpoint - podmínky uplatnění dárkové poukázky
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » čtv kvě 11, 2023 15:57

Jisty si nejsem, ale mam mlhavy dojem, ze jsem nekdy mel poukazku (ale nebyl a primo darkova) a tehdy mi rikali, ze z nej nevraci.

Mozna by ale slo udelat jednu vec - ze bys kupovala na jejich Zona kartu, pokud mas (pokud ne, tak si ji nech udelat, je to zdarma) za celou hodnotu darkove poukazky. No a na tu kartu muzes zakoupene zbozi vratit do 14-ti dnu i pri nakupu primo na prodejne. Tj. muzes nakoupit v celkove hodnote a potom vratit, co nepotrebujes. Nejspise Ti nevrati primo penize, ale mohly by Ti dat novou darkovou poukazku za nizsi hodnotu. Taky je mozne, ze kdyby ses je primo zeptala a rekla, ze to tak chces udelat, tak by Ti "vratili" primo tu darkovou poukazku v nizsi hodnote.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Dromedaro » čtv kvě 11, 2023 16:11

Jo, tohle mi prošlo jednou v Hannibalu. Měl jsem tam body za dva tisíce, který už by mi propadly, nic jsem nepotřeboval, tak jsem koupil něco za dva tisíce, že když to nepůjde vrátit, tak to použiji jako dárek.
Na infolince mi pak řekli, že mi za to vrátí peníze, tak jsem to šel vrátit na prodejnu, prodavačka mi řekla, že mi za to nemůže vrátit peníze, když to bylo za body, ukázal jsem ji v mobilu email ze zákaznické linky, stejně nevěřila, tak si zavolala vedoucího a ten ji řekl, že peníze vrací, tak mi to proplatili.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Mawenzi » čtv kvě 11, 2023 16:30

Dromedaro
no prave nemaji.

"Na uplatněnou dárkovou poukázku nelze vracet hotovost ani peníze zpět na Váš účet" - tato veta NEZNAMENA ze nelze vratit poukazku nizsi hodnoty pro dalsi nakup. Ta veta znamena, ze nevraci hotovost nebo penize na ucet, pokud ji nevyuzijes celou.

ale dostala jsem takto velkou a nechce se mi "proste neco koupit" jen proto, abych ji vycerpala. nic ted nepotrebuju :D

apuka
no mam v planu se na to zitra asi zeptat na pobocce, kdyz tam stejne jdu. Jen me napadlo, zda s tim nekdo nema primou zkusenost. Na tu zonovou kartu se tam muzu zeptat.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Mawenzi » pát kvě 12, 2023 14:58

tak na poukazku nejde vratit nizsi poukazku + zboziv RP.

kratasy sem nevzala, tak premyslim, co si tam vybrat.

mozna novou nalgene, stara tak po 8 letech zacina tect kdyz se normalne utahne a kdyz moc tak ji nemuzu povolit:D

idealni by ale bylo vicko zvlast:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » pát kvě 12, 2023 15:14

Vicka - jak siroke, tak i ty normalni (plus nejake "cucaci") se prodavaji i zvlast. Jen je RP na novem webu uz nema. Zato na nektere prodejne bys mohla najit. Jinak to sezenes i jinde, staci hledat googlem.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Mawenzi » pát kvě 12, 2023 20:13

apuka
ano svoji recnickou otazku sem prevedla hned online a neco sem nasla:)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Předchozí

Zpět na Prodejny