Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

batoh Osprey Atmos AG 65, vel. M

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

batoh Osprey Atmos AG 65, vel. M

Příspěvekod skutrjohny » pon led 13, 2020 23:16

Nabízím k prodeji 3 roky starý olivově zelený batoh Osprey Atmos AG65 ve velikosti M včetně dokladu o koupi pro případné uplatnění doživotní záruky, kterou značka Osprey nabízí. Batoh není nijak poškozený, vybledlý či ušpiněný. Označení "jako nový" odpovídá stavu. Použil jsem ho jen párkrát chvíli po koupi na cca 4 víkendovky. Horní díl jsem nepoužil nikdy a ležel doma ve skříni. Batoh je včetně pláštěnky, kterou jsem brával občas s jiným batohem, ale je nepoškozená a vždy ukládána rozložená a pečlivě vysušená. Prodávám ho, protože jsem postupně přecházel na ultralight turistiku a přestal jsem mít pro něj využití. Batoh je ale jinak neskutečně funkční a pohodlný. V porovnání s SMD batohem, na který ale nedám dopustit, je to jako mít na zádech peřinu. Priority jsou ale priority a každý je máme jiné.
Cena 3.500,-Kč + poštovné 160,-Kč nebo osobní předání. Zlínský kraj.
V případě zájmu prosím piště na email lazblat@seznam.cz nebo tady do SZ, děkuji.

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
skutrjohny
účastník
účastník

Zpět na Prodám