Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Desinfekce vody - Aquasteril 2 Extreme

outdoorové a sportovní vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Desinfekce vody - Aquasteril 2 Extreme

Příspěvekod majklos » ned úno 10, 2019 20:24

Prodám 4 balení přípravku na desinfekci vody Aquasteril 2 Extreme.

- počet dávek : 5
- jedna dávka upraví : 2 litry
- hmotnost : 20g
- rozměry : 90x125x15mm


Vhodné pro pití a vaření, přípravu nápojů, mytí potravin, osobní hygienu, omývání ran - zamezení střevních potíží způsobených použitím závadné vody.

Souprava AQUASTERIL 2 DAY EXTREME sestává z dvojic kapslí umístěných v blistru obsahujících kapsle s desinfekčním činidlem „A“ a dechlorační činidlem „B“. Každá dvojice kapslí je zabalena v obalu ze speciální fólie, který chrání kapsle s činidly před působením vzdušné vlhkosti. Obaly z folie jsou umístěny do sáčku vyrobených opět ze speciální folie. takto ošetřená souprava je odolná proti nárazům, působení vnějších podmínek a má prodlouženou dobu životnosti přesahující 5let. Takto zabalené kapsle snášejí skladování i při extremních teplotách -50 až +60 st. C a při vzdušné vlhkosti až 90%.
Soupravy AQUASTERIL se používají k desinfekci vody. Při přípravě mikrobiálně nezávadné vody těmito soupravami jsou likvidovány ve vodě přítomné mikroorganismy, včetně choroboplodných bakterií, virů a parazitů. Soupravy jsou určeny pro nouzovou přípravu mikrobiálně nezávadné vody v případech, kdy není k dispozici jiný zdroj vody bezpečné kvality. Úprava vody tímto systémem nemění chemické a vjemové vlastnosti vody a je proto výhodné vybrat k ůpravě vody vizuálně co nejčistší vody z dostupných zdrojů. voda upravená tímto systémem je mikrobiálně nezávadná a lze ji používat pro užitkové ůčely nebo k pití v závislosti na vjemnových a chemických vlastnostech vstupní vody. pokud je k upravované vodě přidáno pouze činidlo „A“ , pak je voda chráněna před sekundární mikrobiální kontaminací - v případě, že je takto opatřená voda uzavřená v nádobě, je možné ji uchovávat po dobu cca 6 měsíců bez nebezpečí zkažení vody. Po aplikaci činidla „B“ je již voda připravena k použití a je nutno ji chránit před následnou kontaminací uzavřením v nádobě a spotřebovat ji do 2 dnů. Soupravy lze využívat při turistice, výpravách a pobytu v místech bez zdroje mikrobiálně nezávadné vody v oblastech různých klimatických pásem.

Osobní vyzvednutí Brno, nebo zašlu za cenu poštovného.

Cena 70,- Kč za balení, nebo 250,- Kč za všechny čtyři balení.

Kontakt: majklos123@seznam.cz, tel.: 732 456 965
Přílohy
P1050524.JPG
P1050525.JPG
P1050522.JPG
majklos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 20, 2018 18:00

Zpět na Prodám