Tour de mont blanc a Dingle way

pro ty co hledají informace o jednotlivých zemích

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Tour de mont blanc a Dingle way

Příspěvekod alangor » čtv říj 8, 2015 7:43

Ahoj zrovna před 14 dny jsem přijel z mého premiérového treku ( konkrétně West highland way ), který jsem si i přes to, že jsem kvůli zánětu šlach ( prostě pech hned první den jsem přišel o pohorky :(( a jít v teniskách to opravdu nebyl dobrej nápad, ale tak chybami se člověk učí ) musel odjet o pár dní dřív velice, ale velice užil. Čili jsem se tak mírně začal rozhlížet po treku kterej podniknu příští rok a do oka my padli tyhle dva. Tak jsem se chtěl zeptat jestli snima někdo máte nějaké zkušenosti třeba co se týče peněz ( páč třeba na WHW jsem se bez problémů vešel do nějakejch 14 000 a to jsem ještě přešvihl rozpočet kvůli tomu, že jsem si musel kupovat zpáteční jízdenku přímo na místě páč first minute jízdenky se samozřejmě nedaji přerezervovat a tudíž mi propadla jinak by mě to vyšlo ještě mnohem, mnohem líp ), nebo stanovaní ( hlavně na tom mont blanc páč o Irsku vim že tam se stanovat volně dá ) nebo i jiné postřehy, které by mi pomohly.
Nebo jsem klidně přístupný i nějakým jiným návrhům nebo tipům na zajímavé cca 8-10 dní dlouhé treky. A nemusí to být jen v Evropě pokud by to bylo za nějé zajímavé ceny. Ostatně proto se o to začínám zajímat už teď i když to plánuju až na příští léto ab byl čas sehnat nějaké levné letenky ( nebo lístky na bus ).
Předem děkuji za ochotu.
alangor
nováček
nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv čer 25, 2015 19:19

Zpět na Sháním informace