Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Zháňam mapu Ladaku

pro ty co hledají informace o jednotlivých zemích

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Zháňam mapu Ladaku

Příspěvekod wawrik » úte pro 9, 2014 10:01

Nemá niekto na predaj mapu indického Ladaku? Alebo aspoň poslať mejlom prefotenú... Jednu príšerne drahú som si síce kúpil v Nepále, ale nie som schopný podľa nej nič naplánovať.
wawrik
inventář fóra
inventář fóra

Re: Zháňam mapu Ladaku

Příspěvekod sobb » úte pro 9, 2014 11:54

mám jen nějaký mapy 1: 250 000 a pak nějaké schématičtější s naznačenýma trekama, jestli Ti to pomůže
Toitu te whenua – Leave the land undisturbed
sobb
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Jary » čtv pro 11, 2014 16:07

Mapy nemám, ale když jsem byl v 2007, měli jsme takové ty standardní sovětské "stovky", co asi pokryvají skoro celou Asii. Bylo to ke stažení na Netu. Šli jsme trek Kiber - Korzok, tj. ze Spiti walley k jezeru Tso moriri. Tak pokud by Tě zajímalo zrovna tohle, zalovím v paměti.
Jary
účastník
účastník

Příspěvekod Olchor » čtv pro 11, 2014 16:53

Tyhle ruské mapy jsou ke stažení na //loadmap.net , Himal je tam tuším v měřítku 200k.
Není dobré, když sportovci pijí, ale je pěkné, když alkoholici sportují.
Olchor
účastník
účastník

Příspěvekod sobb » pon pro 15, 2014 14:06

mám to jen elektronicky, dej mi do SZ kontakt, kam to mám poslat
sobb
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod sobb » pon zář 21, 2015 15:22

info k mapám: nejpřesnější je asi Olizane, ale věřit se jí rozhodně nedá. Asi je jistější je pořídit předem, v Lehu to může být dost dlouhý a někdy i marný hledání. Jsou dost drahé.
Jako nejlepší nám přišlo je kombinovat se starýma americkýma mapama, který jsou volně ke stažení na netu. Ty jsou v některých oblastech hodně přesné, jinde úplně mlží.
Případně přidat co je pro danou oblast k sehnání - plánky, mapky, popisky (hodně je toho popsanýho v průvodci Trekking in Ladakh od Charlieho Lorama).

Ale mimo oblíbené treky, kde chodí hodně lidí, se člověk bloudění asi stejně nevyhne.
sobb
Moderátor
Moderátor

Zpět na Sháním informace