Maledivy vs. Oceanie

pro ty co hledají informace o jednotlivých zemích

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Maledivy vs. Oceanie

Příspěvekod rebi » sob úno 1, 2014 8:34

Ahoj,

zajimalo by me, zda tu neni nekdo,kdo ma zkusenosti jak z Malediv, tak z ostruvku Oceanie.
Prijde mi, ze na to,co najdete na Maledivach (palmy,plaze,karety,delfini,zraloky,atd..)
najdete i v Oceanii,ale za podstatne lepsi ceny...nebo se mylim???
Mam ted moznost vyrazit Pha-Maledivy-Srilanka-Pha za cca 17kKc,coz mi prijde jako cena
docela dobre,ale nejsem si jisty,zda maji ty maledivy vubec cenu,kdyz tam nebudu bydlet
v zadnem resortu (prece jen davat 800$ za noc se mi fakt nechce:) ).Cetl jsem, ze je
tam uplne normalni,ze jsou plaze zaneradene od odpadu,co tam hazeji domorodci do more..:-/..

Diky za kazdej feedback!
Pekny vikend :) !
rebi
Today is a really good day for somebody else to die..
Time is the best teacher. Unfortunately it kills all its students.
Memories fade, but a google search never forgets.
Friends are just enemies you haven't met yet.
Uživatelský avatar
rebi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 838
Registrován: úte dub 7, 2009 18:04

Re: Maledivy vs. Oceanie

Příspěvekod wawrik » sob úno 1, 2014 9:18

Kde by si tam (na Maldivách) chcel bývať? Hlavný ostrov je jedno veľké mesto ázijského typu plné bordelu a drahého bývania, špinavé ubytovne s kopcom krýs a švábov a spoločnými sprchami/záchodmi sú tak za 30 €, slušné od 60 € vyššie. Ostrovy blízke Male sú tiež preplnené a drahé, a vzdialenejšie sú rezorty. Na ostrovoch, ktoré sú po prúde alebo po vetre od "smetiskového" ostrova je pobyt naozajstným utrpením. Aj keď je pravda, že nedávno tam mali prezidenta, ktorý pozeral trochu do budúcnosti a snažil sa to dať trochu dokopy. Ale už ho vykopli :-)

Osobne si myslím, že ak človek nemá na rezort alebo ostrovček, resp. nejde tam na luxusnú LHK dovolenku pri mori, nemá veľmi cenu tam ísť.

Oceániou neposlúžim, nepoznám.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11


Zpět na Sháním informace