Letadlo a bagl

pro ty co hledají informace o jednotlivých zemích

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod šíp » pon úno 19, 2007 10:37

budu si muset bombu holt koupit na místě.
jenom doufám že najdu kompatibilní k mému vařiči
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » pon úno 19, 2007 10:41

šíp píše:budu si muset bombu holt koupit na místě.
jenom doufám že najdu kompatibilní k mému vařiči


Prakticky vsetky zavitove su kompatibilne.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Hafi » pon úno 19, 2007 16:43

no s plynem je to velky risk...slysel se i o lidech jimž na to vubec neprisli a i o takovych, kterým kvuli tomu vysypali batoh do cernyho pytle a bombu vyhodili a pak chteli asi 30E zapraci s hledanim bomby...Kazdopadne na to nelze spolehat. Jak sezenes kompatibilni zalezi na miste, na islandu by snad mohli byt.
A benzinovy flasky sem vez prazdny a nijak nevymyty a bez problemu (skyeurope) a cestou zpet jsem zapomel vylit ten benzin co tam zbyl a taky nebyl problem.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod pripluv » pon úno 19, 2007 18:56

V tom rusky bych mohl výzt obohacenej uran a všem by to bylo jedno :D .

Jinak, Island je natolik civilizovanej, že bych se shánění bomb nebál, jen si je zřejmě nechají fest zaplatit. Na delší cesty stejnak benzín, to je záruka kvality a hučení u vaření :mrgreen: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Hafi » pon úno 19, 2007 19:03

Přípluv píše:V tom rusky bych mohl výzt obohacenej uran a všem by to bylo jedno :D .

Jinak, Island je natolik civilizovanej, že bych se shánění bomb nebál, jen si je zřejmě nechají fest zaplatit. Na delší cesty stejnak benzín, to je záruka kvality a hučení u vaření :mrgreen: ...

no bez hučení to neni vono, to je snad jasný! :mrgreen:
Jinak teď jak sem byl na tom považskym inovci, tak nevim co to, ale mj primus ponekud selhal. Presneji pumpa. nejdriv pri tlakovani, to proste prochazel vzduch kolem pistu (nevim jak je to možný, že se tam ta kůže smrskla), tak jsem to rozebral trošku promačkal, namočil do vody a už to šlo. No ale jen sem to vratil do flašky s benzinem, tak jsem dvakrat na fouk a najednou takvy divny uvolneni vevnitr a zacal mi kolem pumpy prskat benzin...tak sem to rychlůe otevrel a proste se uvolnilo plastovy zakonceny ty pistni komory, která je kovova. A vyletelo a bylo na dne ty flasky v benzinu. No cumel sem na to jak blazen. Tak sem tam benzin prelil do nejakejch hrnicku a vysypal to a nejak to tam zpet zarazil a od ty doby uz to drzelo. Ale rozhodne me to lehce znervoznuje. Proste stat se mi to nekde na horach a v ešusu mit už nějaký jídlo, tak nemám kam přelít ten benzín a jak to vyndat....
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod pripluv » pon úno 19, 2007 19:22

TO kožené cosi, díky čemuž se vytváří ten tlak třeba mazat. MSR dává nějakej olej v tubě, já jsem to vyřešil olejem ze škodovky :mrgreen: . Benzín kruto vysušuje, tak se to všelijak kroutí a praská! Mazat, mazat, mazat :wink: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Hafi » pon úno 19, 2007 19:34

Přípluv píše:TO kožené cosi, díky čemuž se vytváří ten tlak třeba mazat. MSR dává nějakej olej v tubě, já jsem to vyřešil olejem ze škodovky :mrgreen: . Benzín kruto vysušuje, tak se to všelijak kroutí a praská! Mazat, mazat, mazat :wink: .

možná tomu neprospel pul roku ve skladu...proti koženýmu cosi nic nemám, to jsem vyresil taky (a i to mazani tam je....takovy jakoby silikonovy). Hlavne to jak pak ulitl spodek typumpy me dostalo...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod pavproch » pon úno 19, 2007 20:55

Tady řešíte problém s báglem na letišti - to já na letišti pravidelně řeším inačí - pískám, i dyž sem úplně, ale úplně nahej! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Lipon » pon úno 19, 2007 21:14

pavproch píše:Tady řešíte problém s báglem na letišti - to já na letišti pravidelně řeším inačí - pískám, i dyž sem úplně, ale úplně nahej! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale u tebe se to dá racionálně vysvětlit :ú a si na to zvyklej :mrgreen:
to kdybych zapískal nahej já, tak se asi vopotim jak amatérskej pašerák 2 kil koksu ... :smt119
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod patentik » úte úno 20, 2007 7:30

tak to ja jsem diky detektoru na letisti znovuobjevil svuj kapesni nozik ktery jsem povazoval par mesicu za ztraceny - mrcha jedna se ukryvala v jedne z kapsicek batohu. holt setkani bylo velmi kratke - ted se povaluje nekde v Mnichove
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Sháním informace

cron